portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Kradzież Roweru
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kradzież Roweru

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
piotrex512 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 16, 2013 9:41
Posty: 103
Skąd: Gdańsk- Niedźwiednik

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 9:44    Temat postu: Re: Kradzież Roweru

Sami ułatwiamy złodziejowi robote nie zamykając drzwi do klatki i do piwnicy. ZAMYKAJCIE DRZWI ZA SOBA I SPRAWDZAJCIE CZY SA ZAMKNIETE
protoplasta 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Sob Cze 28, 2008 19:43
Posty: 251
Skąd: z miasta

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 19:46    Temat postu: Re: Kradzież Roweru

witam!

W nocy ze środy na czwartek skradziono rower w bloku 4G. Złodziejowi życzę oczywiście, żeby mu łapy uschły przy samej dupie a mieszkańców osiedla namawiam na zachowanie rozsądku:
1. nie zostawiajcie otwartych drzwi wejściowych do klatki
2. nie zostawiajcie wózków, rowerów itp na klatkach schodowych (zabezpieczenie typu linka to żadne zabezpieczenie)

http://chonarower.pl/10-rad-jak-zabezpieczyc-rower-przed-kradzieza/

pozdrawiam
protoplasta
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 22:54    Temat postu: Re: Kradzież Roweru

Kradzieże rowerów, wózków czy włamy do piwnic to ostatnio plaga. Nie pomogą tu apele itd. Potrzebny jest monitoring itd. Swoją drogą co do kradzieży i włamów do piwnic, coraz bardziej mam wrażenie że nie jest to sprawka osób z "zewnątrz", i czy będą drzwi zamknięte czy nie to bez różnicy bo wydaje mi się że złodziej/złodzieje mają klucze i mieszkają obok nas.
Przykład? proszę...
Dwa razy włamano mi się już do piwnicy, sąsiadom obok nie... Teraz obrabowano sąsiadów a mojej piwnicy nie ruszono. Dziwne, i świadczy o tym samym jumaku, lub o kimś kto doskonale wie gdzie coś jest, a gdzie już zostało okradzione.

Jeśli złodziej mieszka obok nas , to cięzko go będzie wychwycić niestety.
A rowery trzymać na balkonie niestety trzeba. Taki kraj...
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 23:20    Temat postu: Re: Kradzież Roweru

ja rowniez jestem za monitoringiem w bloku I. Moze wiecej osob bedzie sklonnych? By sie wspolnie z sasiednimi blokami cos pomyslalo...
wegi28 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Kwi 19, 2013 17:07
Posty: 3
Skąd: gdanska

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 13:53    Temat postu: Re: Kradzież Roweru

witam mi takze nie dawno skradli rower ktory stal na klatce zamkniety blokada ,rower byl stary mnial 10 lat ale jezdzil zlodzieje tu to jakies zdesperowane cpuny zeby krasc taki stary rower.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama