portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » zginela papuzka falista zielono-zolta!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zginela papuzka falista zielono-zolta!!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 19:03    Temat postu: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

Witam, dzis tj. sobota 13.07 OK 15:00 wyleciala mi z balkonu papużka. Początkowo probowala wrocic,ale bylo jej za wysoko. Potem juz przestraszona stracila orientacje, poleciala w kierunku pola tego wzdluz Malomiejskiej za budynkiem 4i. Szukalam jej 2h, lecz nie wiem gdzie mogla usiasc. Wiem ze nocy nie przetrwa. Gdyby ktos podczas spaceru ja odnalazl prosze o kontakt. Papużka falista zielono-zółta ogolnie oswojona, ale w zwiazku z sytuacja moze byc plochliwa.
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 20:16    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

Widziałem dzisiaj jak chodziłaś po osiedlu szukając... Trzyamam kciuki, oby się znalazla.
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 20:37    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

zaraz znow ide szukac, najgorsze ze jak ktos zbliza sie to siedza wtedy cicho zamiast "wolac" i trudniej znalezc ;/
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 20:37    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

Może pomóc?
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 21:49    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

ah dzieki za zaoferowanie pomocy. wyszam od razu po napisaniu postu, takze nawet nie odczytalam. Niestety oprocz dywanu, koca, kolpakow w niezliczonej ilosci oraz zdechlego kota w koncowym stadium rozkladu nie znalalzlam papuzki Sad a juz jest za ciemno...
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 21:52    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

Myślisz, źe jutro będzie już za późno?
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 22:07    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

myśle że tak tym bardziej, że nie wiem gdzie dokładnie wylądowała, bo mi zasłonił blok, gdyż uprzednio jak uciekła to wiatr ją zniósł i wylądowała na parapecie u sąsiada, gdzie siedziała ok 30 min, potem sąsiad próbował ją przechwycić i uciekła daleko w pole;/ szkoda, że nie ma czegos takiego jak podgląd z satelity...
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 22:10    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

No to umówmy się na poranne poszukiwania. Też mam zwierzaki w domu i nie przeżyłbym jakby jakieś mi muciekło.
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Nie Lip 14, 2013 11:23    Temat postu: Re: zginela papuzka falista zielono-zolta!!

papuzka przezyla noc, ok 10;00 widzialam jak leci z poletka przy parkingach naziemnych łukiem w kierunku domkow przy myjni, lecz jej nie znalalzlam.. zachcialo jej sie przygod...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama