portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » napad na osielu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

napad na osielu

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mariolka50 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 07, 2013 22:09
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Błekitna Kaskada

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 22:25    Temat postu: napad na osielu

Popieram pomysł monitoringu osiedla!!! Ostatnio dwóch bandziorów napadło na mnie i ukradli mi torebkę!!! było to o godz. 22 na parkingu przed blokiem 4D, jestem przeciwna sadzeniu rzędów tui przed blokami, jeszcze trochę jak podrosną nasz parking bedzie idealnym miejscem dla złodziei, napadów, włamań do mieszkań parterowych. Policja powiedziała, że na monitorowanych osiedlach jest dużo mniej takick akcji.
mariolka50 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 07, 2013 22:09
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Błekitna Kaskada

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 22:54    Temat postu: Re: napad na osielu

jeszcze jedno - polcjia powiedziała, ze jak raz im sie udało, to mogą wrócić - bądźmy czujni i reagujmy na krzyk o pomoc
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 15:33    Temat postu: Re: napad na osielu

:/ krzyczalas i zero reakcji?
sylviat 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Wrz 22, 2007 21:44
Posty: 111
Skąd: orunia

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 19:56    Temat postu: Re: napad na osielu

powaznie z tym napadem?? Zalamany
mariolka50 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 07, 2013 22:09
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Błekitna Kaskada

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 20:58    Temat postu: Re: napad na osielu

niestety poważnie, było to w ostatni czwartek
mariolka50 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 07, 2013 22:09
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Błekitna Kaskada

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 21:06    Temat postu: Re: napad na osielu

i niestety nikt nie pomógł Sad
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 10:08    Temat postu: Re: napad na osielu

Wychodzę z psem koło godziny 23, czasami wcześniej i spaceruję w okolicach osiedla. O tej porze nie spotykam żadnej osoby, więc nic dziwnego, że nikt nie pomógł.
Leonkopczynski 
   

Nowy na forum


Wiek: 56
Dołączył: Nie Cze 03, 2012 0:36
Posty: 2
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 15:32    Temat postu: Re: napad na osielu

masakra coraz gorzej na osiedlu się dziejeSadkradną samochody ,napadają ludzi...!!!a ten napad to z której strony budynku?od małomiejskiej czy od bloku G???
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 17:40    Temat postu: Re: napad na osielu

mam nadzieję że jednak pani mariolka50 - jest od jakieś firmy montującej monitoring Razz
mariolka50 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 07, 2013 22:09
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Błekitna Kaskada

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 18:25    Temat postu: Re: napad na osielu

od strony prkingu, małomiejskiej.. i niestety nie jestem z firmy oferującej monitoring Smile sprawa jest zgłoszona na policji
LadyCascade 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Sie 28, 2010 12:44
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 23:22    Temat postu: Re: napad na osielu

Dziwne, że nikt Pani nie słyszał,bo ja miałam lekko rozchylone okno i słyszałam Pani krzyk,kiedy wyszłam na balkon widziałam dwóch kolesi w kapturach,ale niestety z tyłu kiedy już uciekali a Pani przerażona biegła do domu.Chciałam zapytać o to czy nic Pani nie jest,ale wtedy nawet chyba nie usłyszałaby mnie Pani,ja też byłam zdezorientowana, to trwało tak szybko.Współczuję Pani tego przeżycia,ale dobrze, że na tym się skończyło,bo różnie bywa.Pozdrawiam Panią serdecznie.
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 23:39    Temat postu: Re: napad na osielu

Poziom oswietlenia naszego osiedla to jakiś żart, niedziałające lampy, które i tak prawie wcale światła nie dają. Brak monitoringu, szlabanów, płotów itd. To nic innego jak raj dla złodzieji, wandali i innego rodzaju przygłupów. Nie wspomnę już o notorycznych włamach do piwnic czy kradzieży z klatek schodowych.
Oby tak dalej, oby dalej pieniądze szły na tuje i do Gdyni. Następny krok, to okradanie mieszkań, pobicia i w końcu morderstwa.
No ale po co inwestować w bezpieczeństwo, jak można udawać że jest fajnie, a kradzieże zdarzają się przecież wszędzie. Looka
Gufru_Miszczu 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Cze 12, 2012 17:58
Posty: 49
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 18:16    Temat postu: Re: napad na osielu

SuperBigDaddy83 napisał:
Brak monitoringu, szlabanów, płotów itd

No i jeszcze zasieki, budka z karabinierem i psy na łańcuchach... A jak proszę sąsiadów żeby zamykali drzwi z domofonem i nie otwierali byle komu ("Pan otworzy...") to większość ma w d.... a potem narzekanie, że z klatki schodowej coś znika, że do piwnicy włamanie...
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 20:44    Temat postu: Re: napad na osielu

Takie drzwi wejściowe od klatki schodowej dla złodzieja to jak dla Ciebie pierdnięcie...
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 10:57    Temat postu: Re: napad na osielu

SuperBigDaddy83 napisał:
Takie drzwi wejściowe od klatki schodowej dla złodzieja to jak dla Ciebie pierdnięcie...


Oczywiście, że pierdnięcie skoro sami mieszkańcy zostawiają drzwi otwarte. Każdy wniesie coś i już z mieszkania nie wyjdzie na klatkę żeby zamknąć drzwi bo za daleko, noga boli albo może ktoś inny zamknie. A potem narzekanie.

Drzwi balkonowe na parterze to także niewielkie zabezpieczenie to może nie zamykaj jak wychodzisz do pracy...?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama