portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » szkoda parkingowa 8-V-2014
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

szkoda parkingowa 8-V-2014

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Rendal 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Pią Maj 09, 2014 11:46
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 12:04    Temat postu: szkoda parkingowa 8-V-2014

Dzień dobry,
Mam prośbę, może ktoś z mieszkańców naszego osiedla był świadkiem zdarzenia w dniu 8 maja (czwartek) godziny ok 12-17, na parkingu przy budynku 4C (mały 4 miejscowy parking od północnej strony). Kierujący innym samochodem się nie zmieścił się i zostawił mi pamiątkę (część widać na foto), niestety nie pozostawiając kontaktu do siebie.
Ślady lakieru sugerują żółtozielony (limonkowy) pojazd, których nie ma za dużo, może ktoś z Was widział i może mi pomóc.

Kontakt do mnie pczajk@gmail.com



20140508_172222_m.jpg
 Opis:
pamiątka

20140508_172222_m.jpg


SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 0:15    Temat postu: Re: szkoda parkingowa 8-V-2014

Widziałem wczoraj policje jak zdjęcia robiła. Teraz wiem po co. Też bym się wkurzył, ale generalnie to taki urok parkowania gdziekolwiek i na parkingach osiedlowych tudzież innych galeriowych. Nic nie zrobisz, chyba że to jakiś sąsiad i znajdziesz u niego znaki, podejrzewam jednak turystów i już dawno ich tu nie ma, albo parkują daleeeko stąd. Swoją drogą, z tego parkingu mógł nie wyjechać:
A- dziadek
B- pijany
C- kobieta

Ostawiam C.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama