portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Gimnazjum nr 5 Małomiejska
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gimnazjum nr 5 Małomiejska

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Beata77 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pią Lip 22, 2011 7:53
Posty: 3
Skąd: gdańsk orunia

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 12:13    Temat postu: Gimnazjum nr 5 Małomiejska

Proszę o opinie na temat gimnazjum nr 5 na ul. Małomiejskiej, ponieważ od IX/15r. moje dziecko ma podjąć naukę w gimnazjum i nie wiem czy szukać innego w innym rejonie czy posłać dziecko do rejonowego na Małomiejskiej.
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 14:54    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 5 Małomiejska

podobne pytanie w kwestii podstawówki ? Smile

opinie które słyszałem raczej odstraszają :>
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 12:16    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 5 Maďż˝omiejska

Uczęszczałem osobiście do tej szkoły w latach 90, ale wtedy była tam szkoła podstawowa nr 56. Konkurencyjna była wtedy szkoła podstawowa nr 9, ale moja miała lepszą opinię Smile

Obecnie nic nie wiem na temat tej szkoły więc mój wpis to taki trochę spam Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama