portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Vactra
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Vactra

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mielec_gda 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 10, 2012 14:57
Posty: 39
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Kwi 15, 2015 15:51    Temat postu: Vactra

Witam,

chodzą słuchy, że Vectra wchodzi na nasze osiedle. Podobno instalacje kładą. Ktoś coś wie o tym?
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 10:15    Temat postu: Re: Vactra

Nic nie wiem, ale jeśli to prawda to dobra wiadomość.
Osiedle ostatnio rozkopują, więc może... Skończy się monopolizm UPC, a dla nas oznacza to po prostu niższe ceny.
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 16:41    Temat postu: Re: Vactra

e tam Smile taniej nie będzie... ja w UPC mam neta 60MB i tv na maxa z nagrywarka - wszystko za 90zł - nigdzie nie widziałem tańszej oferty
mielec_gda 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 10, 2012 14:57
Posty: 39
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 19:58    Temat postu: Re: Vactra

Mam potwierdzenie, że jest to Vectra, niedługo będzie można więc wybrać sobie z pośród więcej niż jednego "kablowego" dostawcy
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 22:20    Temat postu: Re: Vactra

mieszkaniec2010 napisał:
e tam Smile taniej nie będzie... ja w UPC mam neta 60MB i tv na maxa z nagrywarka - wszystko za 90zł - nigdzie nie widziałem tańszej oferty


No jak trafiłeś na promocję jako"nowy" klient to OK, ale z UPC jest tak że jak podpiszesz umowę a później nie zrezygnujesz to będzie tylko drożej, albo bedziesz płacił tyle samo, a inni jako że nowi już mniej.

Konkurencja jest zawsze dobra, teraz masz wybór i szerszy wachlarz negocjacji, wcześniej było albo UPC albo nic.
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 20:03    Temat postu: Re: Vactra

to prawda - konkurencja jest zdrowa - ale w tej kwestii jestem pesymistą co do dobrej oferty od Vectry
mielec_gda 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 10, 2012 14:57
Posty: 39
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 11:56    Temat postu: Re: Vactra

Do końca czerwca mają zakończyć się prace przyłączeniowe we wszystkich blokach, w których została wyrażona zgoda na wejście Vectrze. Ma być wykorzystywana sieć UPC, która jest już położona, więc obejdzie się bez większych prac bud.
Lis_Rabus 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Mar 02, 2016 20:11
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Wawelska

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 19:54    Temat postu: Re: Vactra

Odświeżam troszkę temat, bo chcę wybrać jakąś ofertę z dwóch (Vectra lub UPC)
Ofertę programową i cenową oczywiście znam, wszystko jest do dogadania jako, że będę nowym klientem mogę coś ponegocjować, ale chodzi mi o Wasze opinie na temat współpracy i działania na naszym osiedlu jednej jak i drugiej firmy.
Ktoś korzystał z jednej i drugiej i ma porównanie?
Może jeszcze dopytam, jakiej prędkości net wystarczy, żeby bez zamulania odpalał się youtube. Dodam, że nic nie ściągam z internetu, zależy mi tylko na płynnym odbiorze.
Z góry dzięki za dobre rady.

Może ktoś z Was ma jakieś dobre wtyki i potrafi załatwić jakąś mega ofertę dla sąsiada Cool
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 14:28    Temat postu: Re: Vactra

Ja osobiście od samego początku posiadam telewizję i internet od UPC i jestem bardzo zadowolony. Internet działa stabilnie TV też i przede wszystkim awarie przez 5 lat (3 lata mieszkam na 4i i 2 lata na 4a) można policzyć na palcach jednej ręki. Obecnie mam Tv Max HD, nagrywarkę, pakiet C+ i Eleven oraz 60Mb internetu za 141 zł.

Natomiast o Vectrze nie słyszałem jeszcze pozytywnej opinii. Znajomi skarżą się na wszystko począwszy od jakości usług a kończąc na kontakcie z infolinią.
Lis_Rabus 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Mar 02, 2016 20:11
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Wawelska

PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 10:52    Temat postu: Re: Vactra

UPC jest niestety bardzo drogie.
Czuje się u nas na osiedlu jak monopolista.
Za pakiet neta z tv, canal +, nagrywarka liczą mi 160 zł i nie ma w tym HBO.
Licząc to x24 miesiące umowa to wychodzi 3840 zł, uważam że to jest kosmos.
Vectra to samo daje 30-40 zł taniej i 3 miesiące gratis, ale z tego co się słyszy ludzie narzekają na jakość ich usług.

Może sytuacja się zmieni, bo niedługo u nas na osiedlu Orange ma prowadzić światłowód i będzie dużo szybszy net niż od kablówek.

To, że jest drogo widać po tym, że sporo anten satelitarnych u nas na balkonach. W Polsacie czy NC za 100 zł to jest full wypas wszystko. Niestety internet jest mobilny.

Nie ma opcji idealnej niestety.
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Śro Cze 15, 2016 14:33    Temat postu: Re: Vactra

Lis_Rabus napisał:
UPC jest niestety bardzo drogie.
Czuje się u nas na osiedlu jak monopolista.
Za pakiet neta z tv, canal +, nagrywarka liczą mi 160 zł i nie ma w tym HBO.
Licząc to x24 miesiące umowa to wychodzi 3840 zł, uważam że to jest kosmos.
Vectra to samo daje 30-40 zł taniej i 3 miesiące gratis, ale z tego co się słyszy ludzie narzekają na jakość ich usług.

Może sytuacja się zmieni, bo niedługo u nas na osiedlu Orange ma prowadzić światłowód i będzie dużo szybszy net niż od kablówek.

To, że jest drogo widać po tym, że sporo anten satelitarnych u nas na balkonach. W Polsacie czy NC za 100 zł to jest full wypas wszystko. Niestety internet jest mobilny.

Nie ma opcji idealnej niestety.


Ja wcześniej płaciłem 152 zł za pakiet TV Max, nagrywarkę, c+ i internet 30Mb. Jak skończyła mi się umowa zadzwoniłem do nich i powiedziałem, że wypowiadam umowę bo Vectra daje mi to samo za 135 zł i do tego 3m-ce gratis. Od razu zaproponowali mi to samo za 130 (później dokupiłem Eleven). A przez cały czas mówili mi na infolinii że mam taką super ofertę (tą za 152zł) i niżej się już nie da. Jednak się dało.

Sami do Ciebie nie zadzwonią żeby obniżyć cenę. Trzeba im zagrozić odejściem.

Pozdo
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama