portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
administrator 
   

Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: Nie Lut 15, 2004 13:18
Posty: 1022
Skąd: ---

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 10:34    Temat postu: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada!

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do sąsiedzkich dyskusji!

Pozdrawiam.
gogo
Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 21, 2006 15:10
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 15:16    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

W koncu mamy swoje forum pozdrawiam przyszlych sasiadow
Agaa
Gość





PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 15:46    Temat postu: Błękitna Kaskada. Ogrzewanie.

Witam serdecznie przyszłych sąsiadów. Moje mieszkanko dopiero tynkują, odbieram z końcem maja, ale mam pytanie.
Właściwie jaki typ ogrzewnia będziemy mieli? Bo do dziś byłam przekonana, że miejskie. Dziś, na jakiejś stronie wyczytałam, że Błekitna Kaskada będzie miała kotłownię gazową...
Czy ktoś mółby rozwiać moje wątpliwości?
Pozdrawiam!
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 10:44    Temat postu: Witam:)

Ja również witam przyszłych sąsiadówSmile Co do pytania Agii-wydaje mi się że będziemy mieli jednak osiedlową kotłownię gazową- tak jest napisane w decyzji odnośnie zgody na budowę osiedla, którą dostałaś przy podpisywaniu umowy na zakup mieszkania.

Pozdrawiam
dusia1802
Początkujacy


Dołączył: Pią Sty 05, 2007 17:16
Posty: 9
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 17:41    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

Witam wszystkich na forum.W tym roku mam otrzymać mieszkanie na Błekitnej Kaskadzie,mam prośbe doosob,ktore odebraly juz swoje m,w jakim są stanie technicznym i jak sie mieszka? Very Happy [/list]
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 21:30    Temat postu: Wysokosc czynszu

Czy ktos z pierwszych mieszkancow osiedla BK moglby powiedziec w jakiej wysokosci jest czynsz no i jak sie mieszka? Smile

D&D
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 14:44    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

Witam oto kilka informacji po mojej dzisiejszej wizycie na budowie:
- czynsz przy mieszkaniu 43 m latem 170zł zima 277, przy 55m latem 195 zima 333, przy 61m latem 208 zima 360 przy czy podobni przyjeto zasade ze ogrzewanie na maksa, i przyjeta zaliczka na wode to 3m.
-dostawca internetu to UPC tak samo jak kablówka,
-obecna cena mieszkan to 4600 blok nr 6 bedzie sprzedawany juz napewno nie za mniej jaka 5tys.

Jak cos mi sie jeszcze przypomni to napiszeSmile))
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 23:59    Temat postu: :)

Hej,czy tu juz nikt nie pisze?wszyscy biegaja za gadzecikami do nowych chatek?Smilejestem z 2B 5 pietro.Odzywac sie prosze sasiedziSmile
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 20:21    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

No i jak jest forum to juz nikt sie nie odzywaSmile
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 23:04    Temat postu: Re: :)

CALUSNA napisał:
Hej,czy tu juz nikt nie pisze?wszyscy biegaja za gadzecikami do nowych chatek?Smilejestem z 2B 5 pietro.Odzywac sie prosze sasiedziSmile

2B mówisz?Smile to witamy sąsiądkę Smile.
Talnashrak
Początkujacy


Dołączył: Pon Sie 14, 2006 23:35
Posty: 9
Skąd: wrzeszcz

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 18:05    Temat postu: Re: :)

CALUSNA napisał:
Hej,czy tu juz nikt nie pisze?wszyscy biegaja za gadzecikami do nowych chatek?Smilejestem z 2B 5 pietro.Odzywac sie prosze sasiedziSmile


No to witam sasiadke z tego samego pietra Very Happy

A tak wogole to bylem w piatek na placu boju i wychodzi na to, iz do 2b wstawili juz winde (jeszcze nie testowana Twisted Evil ). Jezeli chodzi o odbiory w budynku 2b, to maja sie odbyc planowo jakos pomiedzy 26-28 lutego. Dokladne terminy planuja Kartuzy i do nich trzeba sie zglaszac, jezeli pasuje Wam jakas konkretna data.

Jezeli chodzi o ogrzewanie, to moze sie myle, ale juz w maju kiedy kupowalem mieszkanie, zostalem poinformowany, ze w wyniku niemoznosci pociagniecia do osiedla instalacji gazowej, w zamian za to bedziemy podlaczeni do systemu miejskiego i gratisowo otrzymamy pomieszczenie, w ktorym miala byc kotlownia do wykorzystania przez wspolnote.

Jesli ktos ma jakies inne wiesci to prosze o info.

Pozdrawiam
T
3528997
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 23:27    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

A witam,witamSmile ja byłam wczoraj u siebie na pięterkuSmilei zamierzam w czwartek wpasc tez.A o jakie pomieszczenie chodzi? może by tam suszarnie zrobic? co myslicie?
a jeszcze male pytanko,Wasze mieszkanka na 5 piętrze to na lewo czy na prawo?
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Śro Sty 24, 2007 9:28    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

Niekoniecznie na 5Wink napisałam sąsiadkę, bo z tego samego bloku, tylko trochę niżej, 3 piętroSmile.
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Śro Sty 24, 2007 21:52    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

aaa to juz rozumiem,cos mi sie pokreciloSmile ja dzis sie dowiedzialam,ze moj odbior m bedzie 28 lutegoSmile
RUBIA
Nowy na forum


Dołączył: Czw Sty 25, 2007 12:07
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 12:32    Temat postu: Re: Witam na forum osiedla Błękitna Kaskada

Witam wszytkich mieszkańców BK, szczególnie bloku 2B. Ja również zakupiłam mieszkanie na 5 piętrze i z niecierpliwością oczekuje na odbiór, a później HUCZNE PARAPERTÓWY! Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama