portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
riki
Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 06, 2007 21:02
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 21:54    Temat postu: Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

W budynku nr1 na klatce schodowej ukazala sie informacja ktorej autorem jest Urzad Miejski w Gdansku a dotyczy ona " Budowy stacji kontroli pojazdow z myjnia samochodow ciezarowych wraz z zapleczem sanitarno biurowym przu ulicy Malomiejskiej." przez P.H.U. Cartuz. Data ukazania 20 12 2006r. termin wnoszenia uwag 21 dni od tej (daty) - KPINA. Wedlug mnie usytuowane to bedzie przy naszych blokach. PROSZE LUDZI OPERATYWNYCH I UMIEJACYCH NAPISAC STOSOWNE UWAGI DO w/w. URZEDU O NATYCHMIASTOWE DZIALANIE !!!!!!!!
ps. zbudowali Bomi , 3 CPN-y to moze nastepne bedzie lotnisko
POSIADAM FOTKE TEGO ZAWIADOMIENIA rozesle wszystkim zainteresowanym .....musialem sie zarejstrowac pod inna nazwa poniewaz moja z nieznanych mi przyczyn jest zablokowana ....Piszcie na adres rikardes@wp.pl a kazdemu wysle fotke ogloszenia.



Obraz 004.jpg
 Opis:
Obwieszczenie !!!!!!!!!

Obraz 004.jpg


M.
Nowy na forum


Dołączył: Nie Sty 07, 2007 13:38
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 13:45    Temat postu: Re: Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

Z tego co rozumiem z powyższego ogłoszenia wynika, że Stacja ta ma powstać na lewo od Stacji Lotos, tuz przed domkami, a więc pod drugiej stronie ulicy, vis-a-vis naszego osiedla. Ciekawe czy mieszkańcy tych domków zostali poinformowani o inwestycji, która na pewno zrujnuje ich zdrowie. Myślę, że to przede wszystkim ich głos będzie się liczył w tej sprawie.
riki
Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 06, 2007 21:02
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 16:06    Temat postu: Re: Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

Zgadza sie ale takie myjnie stawia sie na obrzezach miast a nie 4 km od centrum i to jeszcze na ulicy ktora jest praktycznie caly dzien zakorkowana. W porze letniej przy wiekszych temperaturach kiedy ruch dla samochodow ciezarowych jest wstrzymany w dzien, w godzinach wieczornych bedziemy dostawac niezla dawke decybeli ktore raczej nie pomoga zasnac, a ciekawe jak sie ma taka inwestycja do prawa budowlanego? Moze odpowie jakis FACHOWIEC
joanka
Nowy na forum


Dołączył: Nie Sty 07, 2007 20:41
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 22:26    Temat postu: Re: Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

Zgadzam sie z Toba w temacie myjni. Sama jestem zaniepokojona. Nie mniej nie wiem, co naleząłoby zrobić, aby sie przed tym obronić W sprawie ewentualnych pism tez nic nie pomoge. No chyba, ze przy samym redagowaniu, to bardzo chetnie. Jesli jakos moge sie przydac przydam to daj znac.
riki
Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 06, 2007 21:02
Posty: 4

PostWysłany: Śro Sty 10, 2007 9:04    Temat postu: Re: Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

Witam mieszkancow BK.
W nawiazaniu do swojego pierwszego postu, pragne poinformowac ze znalazlo sie pare osob dla ktorych otoczenie naszego osiedla nie jest obojetne. Szczegolnie pragne podziekowac Pani - pozwole sobie podac inicjaly " MŁ " za zredagowanie dokumentu ktory rozesle wszystkim zainteresowanym, wystarczy tu uzupelnic naglowek i dostarczyc do UM.w Gdansku.
PS. Autorka sugerowala aby nasze pismo bylo w formie zbiorczej tzn. widnialy pod nim podpisy wiekszej ilosci lokatorow,mysle ze jest to troche nierealne patrzac nawet na swoja osobe przebywam obecnie daleko poza granicami Gdanska a sa i tacy ktorych nie ma w kraju.
W zalaczniku jest ww. wzor.
Pozdrowienia rikardes@wp.pl



Gdansk.doc
 Opis:
Wzor pisma


Pobierz


dittka 
   

VIP


Dołączył: Sob Paź 14, 2006 22:28
Posty: 648
Skąd: Nieborowska

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 21:15    Temat postu: Re: Pilne !!!!! Do Wszystkich BLEKITNA KASKADA

Coś im się chyba na mózg rzuciło!
Jak urząd sobie to wyobraża? TAKIE samochody na TAKIEJ ulicy?!

_________________
pozdrawiam - dittka
7965699
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama