portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Budynek nr 4b
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budynek nr 4b

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gRosziuk
Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 29, 2007 20:14
Posty: 10

PostWysłany: Śro Maj 30, 2007 20:26    Temat postu: Re: Budynek nr 4b

Necho napisał:
Dajcie znać Sąsiedzi, jak poszły dzisiejsze odbiory?
Jakieś niespodzianki? Usterki?


jutro mamy z żona odbior mieszkania, prosze powiedzcie na co moge zwrocic uwage, co jest wazne a o czym nie moge zapomniec.

dzis bylismy w mieszkaniu, byly juz otwarte, mam jakis malutki ul na balkonie Smile generalnie wcalnei nie jest posprzatane, niedoszpachlowanych duzo miejsc, nie rownosci tez jest sporo. jedno okno u mnie dziwnie pryka, a w drugim pokoju jest chyba zle wypoziomowane bo podobno okno po otwarciu nie powinno sie samo zamykac ( nie mowie o powiewie wiatru ) Smile

dajcie znac jak u Was!
pozdrawiamy

_________________
--
gRosziu
grosziu@gmail.com
dusia1802
Początkujacy


Dołączył: Pią Sty 05, 2007 17:16
Posty: 9
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Śro Maj 30, 2007 23:36    Temat postu: Re: Budynek nr 4b

Cześć wszystkim.Ja jestem juz po odbiorze,mam 5 szybek do wymiany z ryskami i odpryskami od szlifowania,ale wszystko wymienią w ciagu dwóch,trzech tygodni.Poza tym wszystko w porządku,tylko wpuszczać ekipe i do dzieła.W końcu odebrane upragnione m.Powodzenia i pozdrowienia.
gRosziuk
Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 29, 2007 20:14
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 0:30    Temat postu: Rolety

Hej,

Jestesmy z 3 pietra w budynku 3cim, czyli 4b. Pytanie do mieszkancow naroznych, czyli z drugiego i czwartego pietra ktorzy maja takie małe 2 okienka na rogu Smile

ile placicie za rolety? czy ktos juz robil wam pomiary i jak koszty sie szacuja?

reszta niech tez pisze, bedzie sie cos dzialo na forum Smile

pozdrawiamy

_________________
--
gRosziu
grosziu@gmail.com
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 21:52    Temat postu: Re: Budynek nr 4b

Hej mam pytanko ile bedzieci czekac na akt notarialny?
I drugie czy tylko ja mam problemy z podwyzszeniem kredytu w zwiazku z tym ze ktos z chyba 2 bloku zlozyl wniosek o wpisanie do hipoteki na caly blok? czy ktos rowniez ma z tym problemy?
MB 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 12, 2007 12:46
Posty: 5
Skąd: Gdańsk - Orunia

PostWysłany: Śro Lip 11, 2007 8:19    Temat postu: Re: Budynek nr 4b

Hej Anitka. Niepokojące to co piszesz. Słyszałam że, na Nieborowskiej jest budynek, którego mieszkańcy mają ponoć czekać na akty do 2009 roku, tak jest deweloper zadłużony. Więc może trzeba by to sprawdzić. A czy masz umowę przedwstępna w formie aktu notarialnego. Czy w ogóle dużo osób ma?
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Śro Lip 11, 2007 8:29    Temat postu: Re: Budynek nr 4b

Ja nie mam i pewnie wiekszosc tez nie. NIe sadze aby byla to wina dewelopera bardziej Pań z KRS ktore blednie dokonaly wpisu, teraz czekam na informacje z banku bo poddali ksiege badaniu bezposrednio w sadzie. Ale zastanawialam sie czy tylko ja mam z tym problemy czy moze ktos jeszcze.
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama