portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » pomysły, usterki, zmiany » Forum » Moderacja na podforach - dostępne opcje i różnice
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Moderacja na podforach - dostępne opcje i różnice

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Corzano 
   

VIP


Dołączył: Pią Kwi 02, 2004 7:36
Posty: 970
Skąd: Brösen

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:07    Temat postu: Moderacja na podforach - dostępne opcje i różnice

Czy wszystkie podfora mają te same możliwości moderacji? Pytam, bo brakuje mi opcji scalania wątków i wybiórczego przesuwania postów. Widzę, że na niektórych dzielnicach moderatorzy sobie jakoś z tym radzą.
Dla przykładu: w wartościowym wątku pojawia się spam lub inny śmieć i zanim go zauważę ktoś coś w wątku dopisze. Obecnie nie mogę z takim postem nic zrobić, a przydałoby się o ile nie skasowanie, to przynajmniej przesunięcie do "galerii spamerów" lub tym podobne miejsce.

_________________
administrator 
   

Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: Nie Lut 15, 2004 13:18
Posty: 1022
Skąd: ---

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:33    Temat postu: Re: Moderacja na podforach - dostępne opcje i różnice

Corzano napisał:
Czy wszystkie podfora mają te same możliwości moderacji? Pytam, bo brakuje mi opcji scalania wątków i wybiórczego przesuwania postów. Widzę, że na niektórych dzielnicach moderatorzy sobie jakoś z tym radzą.
Dla przykładu: w wartościowym wątku pojawia się spam lub inny śmieć i zanim go zauważę ktoś coś w wątku dopisze. Obecnie nie mogę z takim postem nic zrobić, a przydałoby się o ile nie skasowanie, to przynajmniej przesunięcie do "galerii spamerów" lub tym podobne miejsce.


- scalania watków niestety nie ma
- przesuwania postów pojedynczych postów również nie ma
- spam mozna kasowac, nie jet konieczne przesuwanie go do GS, a taka funkcja JUŻ jest przy każdym poście dla moderatora Brzeźna Smile
Corzano 
   

VIP


Dołączył: Pią Kwi 02, 2004 7:36
Posty: 970
Skąd: Brösen

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 13:51    Temat postu: Re: Moderacja na podforach - dostępne opcje i różnice

Dziękuję za wyczerpującą informację. Smile
_________________
Yaretal61 
   

Nowy na forum


Wiek: 26
Dołączył: Pon Gru 06, 2021 19:34
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 15:51    Temat postu: Re: Moderacja na podforach - dostępne opcje i różnice

Jak wy się na to zapatrujecie?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama