portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Śro Lut 28, 2007 20:44    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Witam,ja juz tez po odbiorzeSmileu mnie wszystko ok bylo,jedynie szyba do wymiany,bo rysa tez sie znalazlaSmilei sufit jeszcze raz pomalujaSmiledobrze,ze winda juz dziala,bo wnosic kafle na 5 pietro by mi sie nie usmiechaloSmilea wiecie,ze jesli ktos chcialby dostac 4 klucz to do Włoch trzeba sie "zglosic"Smile i chyba koszt 150 zl takiego klucza wynosi.
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Śro Lut 28, 2007 23:06    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Hehe już chyba wszyscy po odbiorach Smile

U mnie był problem bo wiercili dziurę w mieszkaniu piętro wyżej, trafili na rurę z wodą i zalali troszke ściane ale na szczescie nie dużo. Bedą malować do czasu aż nie będzie śladu. Potem była tylko wizyta u pani ze spółdzielni i po wszystkim Smile
m&s
Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 24, 2007 12:16
Posty: 7

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 15:11    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

My dopiero jutro odbieramy (chyba jako ostatni). Dobrze, że winda działa, bo bałam się że za duzo kilogramów stracę... he he.
Całuśna które twoje mieszkanko, bo my też z 5 pieterka. :D
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 22:27    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Coś sie cisza wśród sąsiadów po odbiorze zrobiła Wink.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 10:27    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

NO wlasnieSmile moze mieszkajace juz tam osoby napisaly by czasem jak postepy w nastepnych budynkachSmile
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 23:48    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Anitka napisał:
NO wlasnieSmile moze mieszkajace juz tam osoby napisaly by czasem jak postepy w nastepnych budynkachSmile


robota w nastepnych budynkach wre na 100%. Gorzej z sąsiadami w naszym budynku. Ci mieszkający na parterze sprawiają niemało problemów. Pewnie nie raz będzie potrzeba wzywania policji jeśli chcecie mieszkać na PORZĄDNYM osiedlu
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 9:22    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

vin42 napisał:
Gorzej z sąsiadami w naszym budynku. Ci mieszkający na parterze sprawiają niemało problemów. Pewnie nie raz będzie potrzeba wzywania policji jeśli chcecie mieszkać na PORZĄDNYM osiedlu

A co się tam dzieje ?? Smile
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 9:34    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Ja powiem tak jak bylam na budowie to bylam niezle zaskoczona ze tydzien po odbiorze a juz ktos tam mieszka. I mieszkanie wyglada na urzadzone. Ciekawe kiedy zdarzyli to zrobic?
masterd3
Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 27, 2006 17:17
Posty: 17

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 11:42    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

vin42 napisał:
Anitka napisał:
NO wlasnieSmile moze mieszkajace juz tam osoby napisaly by czasem jak postepy w nastepnych budynkachSmile


robota w nastepnych budynkach wre na 100%. Gorzej z sąsiadami w naszym budynku. Ci mieszkający na parterze sprawiają niemało problemów. Pewnie nie raz będzie potrzeba wzywania policji jeśli chcecie mieszkać na PORZĄDNYM osiedlu


Stary, co ty dajesz my mieszkamy na parterze i nikomu nie sprawiamy żadnych problemów, jeżeli masz coś konkretnego to napisz.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 13:03    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Nie ma co sie juz klocic na poczatkuSmile)) wkoncu bedziecie mieszkac kolo siebie jeszcze ladnych pare latSmile)
A mam pytanko jak wyszlo wam kwotowo rozliczenie inflacji?? i czy wkoncu pierwszy blok podpisal akty notarialne?
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 19:51    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

masterd3 napisał:
vin42 napisał:
Anitka napisał:
NO wlasnieSmile moze mieszkajace juz tam osoby napisaly by czasem jak postepy w nastepnych budynkachSmile


robota w nastepnych budynkach wre na 100%. Gorzej z sąsiadami w naszym budynku. Ci mieszkający na parterze sprawiają niemało problemów. Pewnie nie raz będzie potrzeba wzywania policji jeśli chcecie mieszkać na PORZĄDNYM osiedlu


Stary, co ty dajesz my mieszkamy na parterze i nikomu nie sprawiamy żadnych problemów, jeżeli masz coś konkretnego to napisz.


Stary, jak sie wyprowadza psa na dwór to ZAKŁADA MU SIĘ SMYCZ. Nie raz widziałem z okna jak pies rzuca sie na ludzi.


Ostatnio zmieniony przez vin42 dnia Sun Mar 11, 2007 19:52, liczba edycji: 1
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 19:51    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

masterd3 napisał:
vin42 napisał:
Anitka napisał:
NO wlasnieSmile moze mieszkajace juz tam osoby napisaly by czasem jak postepy w nastepnych budynkachSmile


robota w nastepnych budynkach wre na 100%. Gorzej z sąsiadami w naszym budynku. Ci mieszkający na parterze sprawiają niemało problemów. Pewnie nie raz będzie potrzeba wzywania policji jeśli chcecie mieszkać na PORZĄDNYM osiedlu


Stary, co ty dajesz my mieszkamy na parterze i nikomu nie sprawiamy żadnych problemów, jeżeli masz coś konkretnego to napisz.


Stary, jak sie wyprowadza psa na dwór to ZAKŁADA MU SIĘ SMYCZ. Nie raz widziałem z okna jak pies rzuca sie na ludzi.
masterd3
Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 27, 2006 17:17
Posty: 17

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 20:56    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

vin42 napisał:
masterd3 napisał:
vin42 napisał:
Anitka napisał:
NO wlasnieSmile moze mieszkajace juz tam osoby napisaly by czasem jak postepy w nastepnych budynkachSmile


robota w nastepnych budynkach wre na 100%. Gorzej z sąsiadami w naszym budynku. Ci mieszkający na parterze sprawiają niemało problemów. Pewnie nie raz będzie potrzeba wzywania policji jeśli chcecie mieszkać na PORZĄDNYM osiedlu


Stary, co ty dajesz my mieszkamy na parterze i nikomu nie sprawiamy żadnych problemów, jeżeli masz coś konkretnego to napisz.


Stary, jak sie wyprowadza psa na dwór to ZAKŁADA MU SIĘ SMYCZ. Nie raz widziałem z okna jak pies rzuca sie na ludzi.


Nie mamy psa (ani innego zwierzęcia), sami też nie rzucamy się na ludzi, więc nie wszyscy na parterze stwarzają (czy będą stwarzać problemy), a tak poza tym to wydaje mi się że warto by było zacząć od rozmowy (np. przy piwku)
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 21:05    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Jeśli nie macie psa, to widocznie nie wy jedyni mieszkacie na parterze SmileSmileSmile

Może sprecyzuje żeby nie było niedomówień: słowa swoje kierowałem do osób które mieszkają na parterze, i mają psa.
masterd3
Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 27, 2006 17:17
Posty: 17

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 21:11    Temat postu: Re: Budynek nr 2 (a poprawniej 4a ):)

Wiem wiem
narazie mamy wicher w chacie i nie mam czasu lukać co się dzieje
dookoła bloku,
jak tobie idzie wyposażanie ?
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama