portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » 4 H ciągle syf przy wejsciu i przy windzie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

4 H ciągle syf przy wejsciu i przy windzie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
1111111111 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lis 08, 2016 14:48
Posty: 3
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 14:55    Temat postu: 4 H ciągle syf przy wejsciu i przy windzie

od jakiegos czasu zauwazylem ze jest jeszcze wiekszy nieporzadek przy wejsciu , a dodatkowo Pani ktora sprzata przychodzi teraz nieregularnie albo wcale , moze Pan Szymon sie wkoncu wykarze i cos z tym zrobi ??????
mielec_gda 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 10, 2012 14:57
Posty: 39
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 14:48    Temat postu: Re: 4 H ciągle syf przy wejsciu i przy windzie

Oczywiście, że się tym zajmę.

Następnym razem zapraszam jednak do kontaktu osobistego lub przesłanie wiadomości. Kontakt do mnie jest wywieszony na klatce. Wiadomo również gdzie mieszkam, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby o problemie porozmawiać.

Również istnieje nasze forum. Dla przypomnienia podaję adres: http://www.wawelska4h.fora.pl/

Odnośnie jakości sprzątania. Sam dostrzegłem problem. Jesteśmy po rozmowie z właścicielem firmy sprzątającej. Mam nadzieję, że jakoś sprzątania się polepszy.

Serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama