portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
DorotaG 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Śro Sty 11, 2006 14:06
Posty: 312
Skąd: Nieborowska

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 23:55    Temat postu: Re: Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

aanikaa napisał:
Ja o ekranach dziekoszczelnych dowiedzialam sie dopiero z forum Smile
Jesli chodzi o tramwaj na Chelm, petla ma byc na Sikorskiego, wiec to jednak kawaleczek od Malomiejskiej, budowa podobno ma byc zakonczona do konca 2007.


Do końca 2007 ma być linia tramwajowa na Chełm, ale w dalszej perspektywie (nie wiem jak dalekiej) maa być tramwaj na Orunie GRN do skrzyżowania Platynowej z Kadmową (blisko Policji). Tory razem z dwupasmową trasą PP mają biec od ul Sikorskiego, przecinać Małomiejską mniej więcej na wysokości ul.Madalińskiego (tam gdzie są te rury nad jezdnią) i dalej w kierunku Górnej Oruni.

Cytat:
Hmm nie rozumiem dlaczego poprawa dojazdu do osiedla ma spowodowac spadek wartosci mieszkania? Wink Zwykle to wrecz podnosi cene Smile Chyba, ze chodzi o halas.. Ale jak napisal vin42, halas jest i bedzie Smile


Myślę, że chodzi o hałas Confused Ja bym np. za kare nie kupiła mieszkania przy bardzo ruchliwej jezdni z tramwajem. Od ytrasy PP do BK nie będzie baaaardzo blisko, więc nie bierz tego do siebie Cool

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 13:59    Temat postu: Czynsz i opłaty

Witam

Czy może mi ktoś napisać jak kształtują się teraz opłaty za czynsz, ogrzewanie i ciepłą wodę w budynkach już oddanych?

Pozdrawiam
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 14:25    Temat postu: Re: Czynsz i opłaty

Tomcio2162 napisał:
Witam

Czy może mi ktoś napisać jak kształtują się teraz opłaty za czynsz, ogrzewanie i ciepłą wodę w budynkach już oddanych?

Pozdrawiam



witam,

wszystkie opłaty o których piszesz są wliczone w czynsz i ta kwota jest zróżnicowana ze względu na to czy jest to sezon grzewczy czy nie. ja obecnie za mieszkanie 54m2 płacę (z ogrzewaniem) ok 320 zł, poza sezonem grzewczym 220 zł. w czynsz wliczone są 4m3 zimnej wody i 2m3 ciepłej (z tym, że ja zgłosiłam, że zamieszkuje tu jedna osoba) a potem wiadomo według zużycia - przychodzi rozliczenie i jest nadpłata lub niedopłata.

pozdrwiam :)
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 14:25    Temat postu: Re: Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

Czynsz za mieszkanie 45 m latem 166, zima 277, woda standardowe stawki za metr zimnej cos kolo 4,7, za podgrzanie wody ok 11zł no a rozliczenie według liczników. Wiec jak widzisz za pierwszy rok za ogrzewanie przyjmuja maksymalna stawke a za rok bedzie brane to co rok wczesniej.
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 15:24    Temat postu: Re: Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

Skoro już się tak wypytuję to jeszcze jedno małe pytanie- dostał już ktoś akt notarialny?Swojego czasu głośno było na forum że długo ich nie ma,coś się zmieniło?
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 16:13    Temat postu: Re: Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

Tomcio2162 napisał:
Skoro już się tak wypytuję to jeszcze jedno małe pytanie- dostał już ktoś akt notarialny?Swojego czasu głośno było na forum że długo ich nie ma,coś się zmieniło?


tak, bo było pewne opóźnienie jeśli chodzi o akty dla bloku, który był budowany jako pierwszy. ale akty już dawno są.
mieszkam w drugim bloku, który był oddany 28 lutego, akt podpisywałam 11 czerwca.
pozdrawiam :)
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 10:19    Temat postu: Re: Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

ja z 4 b mieszkanie dostałąm 30 maja akt podpisalam 13 sierpnia wiec tak jak bylo zalozenie przy umowie przedwstepnej , Smile
5407596
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 7:53    Temat postu: zwiedzanie mieszkania

Witam

Mam pytanie do sąsiadów już mieszkających na Błękitnej KaskadzieSmile Napiszcie mi jeśli możecie czy da radę zwiedzić swoje mieszkanko podczas budowy budynku i jak to załatwić oraz w którym momencie można już wybrać się na taką wyprawę.

Pozdrawiam

Tomcio
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 18:57    Temat postu: Re: Mieszkanie w Błękitnej Kaskadzie

Mozna bylo po uzgodneniu z kierownikem budowy albo......Winkgeneralnie ja wchodzialam na swoje m zaraz po zdjeciu rusztowania przy wejsciu do klatki.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama