portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Budynek 4A
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budynek 4A

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 21:03    Temat postu: Szczesliwego Nowego Roku!!!

Witamy serdecznie wszystkich 'Kaskadowiczow' i zyczymy Szczesliwego Nowego Roku!!!
Tak sie zlozylo, ze jestesmy na tym forum po raz pierwszy, a musimy przyznac, ze nas bardzo interesuje, gdyz oczekujemy na mieszkanko w bloku nr 4. Nie mieszkamy w Gdansku, ale podczas naszej ostatniej wizyty widzielismy juz nasze pietro Smile Trzeba przyznac, ze oczekiwanie jest bardzo ekscytujace. Bedziemy mieszkac na pierwszym pietrze, mieszkanko dwupokojowe Smile

D&D
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 17:43    Temat postu: Re: Budynek 4A

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Będę mieszkała w budynku 4A na trzecim piętrze. Właśnie odkryłam to forum i bardzo się cieszę, że mogę pogadać z przyszłymi sąsiadami. Mam jedno pytanie. W którymś z postów mowa była o jakiejś stacji kontroli pojazdów ciężarowych i myjni, która ma powstać koło naszych bloków. Czy wiecie może coś wiecej na ten temat. Pozdrawiam jeszcze raz. Kamea
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 17:48    Temat postu: Re: Budynek 4A

Małe sprostowanie. Napisałam budynek 4A, bo tak mam na umowie go nazwanego. Będę mieszkała w 4 budowanym z kolei budynku. Pozdrawiam. K.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 18:17    Temat postu: Re: Budynek 4A

No widze ze wkoncu i moi sasiedzi zaczynaja pojawiac sie na forumSmile
W sprawie chyba nic sie nie dzieje a coraz wieksze szanse ze facet dostanie pozwolenia na budowe bo mieszkancy tych malych domkow za pozno zaczeli protestowac.
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Śro Lut 14, 2007 16:45    Temat postu: Re: Budynek 4A

Widze, że nasz blok będzie troszkę pustawy... tylko 3 lokatorów w 4 budynku? Coś mi się nie chce wierzyć..... No dalej przyszli sąsiedzi ujawniać się śmiało, śmiało. Jest może ktoś z 3 piętra? Chętnie poznałabym sąsiadów. Pozdrawiam. Kamea
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 14:14    Temat postu: Re: Budynek 4A

A teraz kilka newsow z dziejszej wizyty na budowieSmile) Wiec blok 4 juz maja zamkniete 4 piero a w nizszych kondygnacjach pociagniete jest juz okablowanieSmile Pan lub Pani z miszkania poludniowo-zachodniego z 1 pietra ma od groma kabliSmile chyba bedzie mial jasne mieszkanieSmile
Blok nrr 2 przygotowany do odbioru ekipa sprzatajaco pelna para pracuje i kladzone sa parapety. Generalnie az milo popatrzec jak praca wreSmile
Wkladam kilka fotek 4 bloku w poscie ze zdjeciamiSmile
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 21:07    Temat postu: :)

Anitka! dzieki wielkie za informacje!!! fajnie, ze juz sa kable Wink rety, bardzo sie ciesze Smile w przyszly piatek bedziemy w Gdansku wiec koniecznie musimy budowe odwiedzic...
papa sasiadeczko!!!
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Śro Lut 28, 2007 20:51    Temat postu: Re: Budynek 4A

Hej czy ktos moze napisac jak tam postępy z blokiem 4? bo nie zapowiada sie zebym w najblizszym czasie byla na budowie. Zdjecia tez mile widzianeSmile
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 11:55    Temat postu: Re: Budynek 4A

Więc tak... dziś przejeżdżałam koło naszych bloków i mało sobie karku nie skręciłam, tak wykręcałam szyję, by zobaczyć nasz blok. No i muszę powiedzieć, że uwijają się chłopaki, uwijają. W naszym bloczku kończą budować ostatnie piętro, czyli jeszcze dach i podstawę juz mamy. Zdjęć nie zrobiłam, ale koło 12 marca idę do biura wybrać kolor drzwi wejściowych to porobię zdjęcia... Wcześniej nie dam rady bo na cały tydzień wybywam do Warszawy. Pozdrawiam miłych sąsiadów. K.
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 21:54    Temat postu: Re: Budynek 4A

Zgodnie z obietnicą, choć trochę później wklejam zdjęcia z aktualnych postępów w budowie budynku nr 4. Zdjęcia robione 18.03.07., do wglądu w topicu fotografie. Pozdrawiam miłych sąsiadów. K.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 6:11    Temat postu: Re: Budynek 4A

Wielkie dzieki za zdjeciaSmile no widac ze chlopcy pracujaSmile ciekawe kiedy beda okna?
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:53    Temat postu: Re: Budynek 4A

Hej czy ktos ma jakies news z budowy?Smile moze nowe zdjecia?
mac12 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Kwi 24, 2007 10:39
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:45    Temat postu: Re: Budynek 4A

Są okna na parterze.
Instalacje do 2 lub 3 piętra pociągnięte. Ścianki działowe podobnie.
Południowa ściana ma ułożony styropian - chyba do 5 piętra.
Stan z 21-04. pozdr. m.
Bdek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 31, 2007 16:17
Posty: 24

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 16:30    Temat postu: Budynek 4

Witam,

Do piątku 1.06 ma być zrobiona elewacja, byłem wczoraj i jest pomalowane 1/2 budynku.

Ścianki działowe położone, terakota na pomiędzy parterem i piwnicą też.

Generalnie idą z koksem chłopaki.

Pozdrawiam
Bdek
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Śro Cze 20, 2007 21:17    Temat postu: Jakies postepy??

Witam! Czy ktos z Panstwa byl ostatnio na osiedlu i wie jak daleko sa postepy w budynku 4tym? Wiemy, ze juz jest prawie pomalowany, ale jak tam prace w srodku?

Very Happy
pozdrawiamy
d&d
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama