portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » sciany dzialowe w budynku 4B
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sciany dzialowe w budynku 4B

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 11:24    Temat postu: sciany dzialowe w budynku 4B

Witam wszystkich!

Czy ktos z Was wie, na jakim etapie zaawansowania sa prace przy stawianiu scian dzialowych w poszczegolnych mieszkaniach w budynku 3C? Chce sie wybrac na budowe, zeby przyjrzec sie mieszkaniu z postawionymi juz scianami i nie wiem, kiedy powinnam pojechac (chwilowo jestem dosc daleko od Gdanska). Nie moge sie dodzwonic do p. Beaty - wciaz zajete. Albo tyle dzwoniacych, albo zniecierpliwiona odlozyla telefon Smile

Pozdrawiam,
x.
gRosziuk
Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 29, 2007 20:14
Posty: 10

PostWysłany: Śro Lut 07, 2007 9:23    Temat postu: scianki działowe

Witam,

bylem w sobote na budowie w 3c, scianki działowe są już do 2 piętra położone, ja mam na 3 pietrze i są rury od wody i elektryka polozoa.

pozdrawiam

_________________
--
gRosziu
grosziu@gmail.com
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Śro Lut 07, 2007 9:29    Temat postu: Re: scianki działowe

Dziekuje! A zatem mozna planowac wyprawe nad morze Smile Czy trzeba sie jakos wczesniej umawiac na wejscie na budowe, tak jak mi to sugerowala kiedys pani Beata, czy po prostu sie przychodzi, szuka kierownika, prosi sie go o mozliwosc zajrzenia do mieszkania i juz?

x.

gRosziuk napisał:


bylem w sobote na budowie w 3c, scianki działowe są już do 2 piętra położone, ja mam na 3 pietrze i są rury od wody i elektryka polozoa.

pozdrawiam
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Śro Lut 07, 2007 13:31    Temat postu: Re: sciany dzialowe w budynku 4B

eh ja mam mieszkanko w 2B i byłam w nim tylko raz i to tylko dzięki uprzejmości jednego z budowlańców. ogladałam sobie blok z zewnątrz a on sam zapytał czy chcę tam wejść. za każdym razem kiedy pytałam P. Beatę czy mogę zobaczyć swoje mieszkanie dowiadywałam się, że 'nie, bo dźwig jeszcze stoi', 'nie, bo tam coś robią' albo po prostu 'tam i tak nie ma jeszcze nic do oglądania'. i teraz jestem na siebie zła, bo mogłam od razu uderzać do kierownika budowy i pytać. jakby ktoś chciał nr do kierownika mogę podać na priv.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama