portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » internet tv
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

internet tv

Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gogo
Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 21, 2006 15:10
Posty: 11

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 15:18    Temat postu: internet tv

witam mam pytania do obecnych mieszkancow B.K. jaki operator dostarcza internet i tv ? czy jest mozliwosc wyboru operatora??
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 16:46    Temat postu: Re: internet tv

mnie sie gdzies/kiedys obila o uszy informacja, ze jestesmy skazani na jednego operatora i juz. UPC, zdaje sie, ale glowy nie dam. trzeba by popytac mieszkancow juz zaludnionych blokow, oni wiedza.
m&s
Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 24, 2007 12:16
Posty: 7

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 22:58    Temat postu: Re: internet tv

Standartowo jest UPC, ale są inne Jak Polsat cyfrowy "N", a nawet ostatnio pojawił sie pakiet w Orange (tv+ internet+tel stacjonarny)
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Śro Maj 16, 2007 9:16    Temat postu: Re: internet tv

Dowiadywalam sie w innej sieci internetowej Biallnet,ktora rozciagnieta jest po osiedlu Chelm i sasiadujacych,bede robic na naszym osiedlu ankiety od czerwca,bo zameirzaja rozszerzyc swoj zasieg.Ja tam posiadam net z Biallnetu i jestem zadowolona.Maja rowniez jakies pakiety tv.
Necho
Bywalec


Dołączył: Śro Lip 05, 2006 8:26
Posty: 35

PostWysłany: Śro Maj 16, 2007 17:21    Temat postu: Re: internet tv

A ile Cie kosztuje ten Biallnet?
gRosziuk
Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 29, 2007 20:14
Posty: 10

PostWysłany: Śro Maj 16, 2007 21:49    Temat postu: Re: internet tv

Necho napisał:
A ile Cie kosztuje ten Biallnet?


mam nadzieje ze te podlaczenia innych operatorow beda jakos dobrze przemyslane i beda operatorzy wpinali sie do jakiejs serwerowni naszego bloku, bo rozumiem ze jakas skrzynka sieciowa musi byc w piwnicy. nie chcialbym zeby za jakis czas nasze klatki wygladaly jak typowo blokowe, z pajeczyna kabli Smile pozdrawiam

_________________
--
gRosziu
grosziu@gmail.com
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Śro Maj 16, 2007 23:12    Temat postu: Re: internet tv

sam net 64 zl,a jesli chodzi o tv to nie wiem jaka maja oferte,w tej chwili mam sieciowa telewizje ponad 20 kanalow za 24 zl.Nie chcialabym UPC bo maja pakiet z ponad 50 kanalami ,ktore nie sa mi w takiej ilosci potrzebne.Takze,net chello light jest chyba teraz za 70 zl.
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Śro Maj 23, 2007 11:12    Temat postu: Re: internet tv

a czy ktos na naszym osiedlu korzysta z netu IPlusa (albo innego bezprzewodowego)? zastanawiam sie czy nie zdecydowac sie na net bez kabla, byloby to dla mnie najwygodniejsze rozwiazanie, ale nie wiem jak wyglada sprawa zasiegu i szybkosci.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 21:34    Temat postu: Re: internet tv

Juz po odbiorze 3 blokow wiec pewnie i w tej kwesti wiecej informacji, jakie sa mozliwosci podpisania umow na tv i internet??i jak szybko nastepuje podlaczenie?
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 0:24    Temat postu: Re: internet tv

hej,
zdecydowałam się ostatecznie na net w UPC. z tego co pamiętam, dzwoniłam w czwartek a w sobotę pracownik UPC przyjechał zamontować mi modem i trwało to jakieś 20 min i od razu miałam net.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 10:57    Temat postu: Re: internet tv

A co z Tv? bo slyszalam ze po po podlaczeniu do gniazda nie ma nawet podstawowych kanalow??
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 14:44    Temat postu: Re: internet tv

a jeśli chodzi o TV to rzeczywiście, po podłączeniu do gniazda odbiór jest kiepski. mi udało się ustawić kilka kanałów (tvp1, tvp2, tv4, polsat i tvn), ale z ich odbiorem to różnie jest. raz działa całkiem w porządku, innym razem straszne zakłócenia i nic prawie nie da się oglądać. tyle, że ja tv praktycznie nie oglądam.
w UPC są też pakiety programów i można razem z instalacją netu zamówić. a jeśli chodzi o net to ja akurat mam umowę na 18 m-cy, prędkość 512MB, pierwsze 6 m-cy 25 zł a później po 54 zł m-cznie.
nie orientuję się czy są już w tej chwili inni dostawcy netu i tv na naszym osiedlu, kiedy ja zakładałam net na początku czerwca to chyba jedyną możliwością było UPC.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Śro Paź 10, 2007 11:16    Temat postu: Re: internet tv

Hej czy ktos ma kontakt do przedstawiciela UPC? tylko innego niz Pani Iwona???
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Śro Paź 10, 2007 11:26    Temat postu: Re: internet tv

NO UPC wprowadzilo nowe predkosci netu z tego co widze na ich stronce,ja mam dawne chello light 2 Mb,telewizje i telefon za 110 zl miesciecznie,umowa na 15 miesiecy z tego 3 pierwsze miesiace gratis mialam.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Śro Paź 10, 2007 11:42    Temat postu: Re: internet tv

Ale nie masz kontaktu do przedstawiciela?? ja wyrzucilam niestety oferte z telefonemSad(
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama