portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » internet tv
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

internet tv

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Śro Paź 10, 2007 11:45    Temat postu: Re: internet tv

dzwonilam pod nr 509-196-914 Pani Joanna Galińska i ona wysylala kogos by podlaczyl.
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Śro Paź 10, 2007 11:48    Temat postu: Re: internet tv

wielkie dziekiSmile)
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 2:05    Temat postu: Re: internet tv

witam

Jak tam walka na polu internetu i tv w nowym roku?? Bo ja powoli mam zamiar przenieść się na Wawelską Smile i wypadałoby się zaopatrzyć w podstawowe media jakimi są tv i internet ;] :E

I jak wyglądają koszty jakiegoś ciekawego pakietu z dobrymi programami i w miarę sensowną prędkością łącza...??

Pozdrawiam
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 11:44    Temat postu: Re: internet tv

Dzień dobry,

Odświeżam temat. W czerwcu kończy mi się umowa z UPC i nie ma raczej widoków na to, by w tej samej postaci została przedłużona na kolejny rok. Szkoda, bo wybrany przeze mnie wariant był z uwagi na pewne okoliczności nader korzystny. Zastanawiałam się nad Neostradą, ale czy na naszym osiedlu Tepsa w ogóle ma rację bytu pod względem technicznym (pomijam różne ewentualne animozje, uprzedzenia czy niechęć klientów do Tepsy)?

A może jest jakaś alternatywa, o której nie wiem, a warto ją rozważyć? Ze względu na pracę zależy mi przede wszystkim na dostępie do Internetu, więc jestem skłonna wziąć pod uwagę wszystkich providerów, także tych oferujących wyłącznie Internet i nic poza tym.

Podpowiedzcie coś, proszę.
Pozdrawiam,

X
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 17:55    Temat postu: Re: internet tv

W naszych blokach TPSA ma pozakładane centrale takze chyba nie powinno byc problemu z Neostradą. Nie zapominaj jednak, że żeby mieć Neostradę musisz miec przydzielony nr telefonu stacjonarnego. Reasumując taniej nie będzie Wink
tomczu 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 16, 2008 19:10
Posty: 20
Skąd: Gdańsk-BłękitnaKaskada

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 17:51    Temat postu: Re: internet tv

mi sie takze konczy i rozgladalem sie za czyms innym i po kablu to chyba tylko tepsa wchodzi w gre, a ze jest drozsza - pozostaje przy UPC
pilz0 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Gru 09, 2006 13:23
Posty: 17

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:55    Temat postu: Re: internet tv

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego opłaty za kablówkę+internet są droższe u nas niż na innych osiedlach?
gogo
Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 21, 2006 15:10
Posty: 11

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 10:42    Temat postu: Re: internet tv

Dlaczego są drogie hmm...
Tak naprawde to niema wyboru tylko UPC, dzis obdzwonilem paru okolicznych dostawcow i niestety nikt nie plauje w najbiższym czasie podlaczenia naszego osiedla.
A moze ktos jednak na BK korzysta z innego dostawcy lokalnego ??
Wczesniej mieszkajac na Oruni dolnej korzystałem z Hnet i nie bylo powodow do narzekania, zachecam wiec osoby do skladania na ich stronie zapotrzebowania na podlaczenie naszej lokalizacji moze w przyszlym roku cos sie ruszy.
http://www.hnet.pl/?pg=zasieg&zasiegzgloszenie
Pozdr.
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 12:38    Temat postu: Re: internet tv

Widzę, że nie tylko mi kończy się umowa z UPC. Wink
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 0:18    Temat postu: Re: internet tv

Sprawdźcie Net Sat Media, mają siedzibę na Chełmie.
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 19:03    Temat postu: Re: internet tv

Net Sat Media nie obejmuje Oruni. Wiem bo jak mieszkałem na Chełmie to miałem tego operatora.Zresztą mają stosunkowo drogi net- 67 zł za 2 Mb.
madia17 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Gru 17, 2008 22:23
Posty: 2
Skąd: Błękitna Kaskada

PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 22:42    Temat postu: Re: internet tv

Jestem jak najbardziej za innym niż UPC operatorem, bo są chyba najdrozsi z możliwych Swego czasu interesowałam się innym dostawcą, jednakże usłyszałam od spółdzielni, że przez 15 lat nie możemy zmieniać, bo UPC podpisało taką umowę (czytaj. zapłacili odpowiednią sumkę naszej spoldzielni). Dzwonilam m.in. do kablowki, nie pamietam nazwy, ktora obsluguje sasiednie osiedle - Orunię Górną. I oni nie planują na razie ekspansji na nasze tereny Sad
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 22:44    Temat postu: Re: internet tv

ja skorzystałem z możliwości rezygnacji z telewizji UPC (internet mam dalej bo nie widze innej możliwości)

Płacę 100zł za telewizje, jak na mnie troszke dużo, a oglądam głównie 1 2 tvn polsat, c+ c+ film i c+ sport.

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z cyfrą plus. na początek najniższy z możliwych abonamentów. Drugą opcją pozostaje zakup anteny satelitarnej i ciągnięcie z satelity za darmo ;p

Bo w UPC i tak nie oglądam tych kanałów typu tv mango, religia tv i dziesiątek innych na których nigdy nic nie ma
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 10:53    Temat postu: Re: internet tv

ja przedluzylam umowe z upc,bo wyjscia tez nie bylo.Moze troszke lepsze lacze 10 mb,telewizja pakiet standard ok 80 kanalow i telefon stacjonarny w nim 30 min gratis,koszt miesieczny 154 zl za 3 uslugi,wczesniej tyle samo placilam a nawet wiecej za 2mb net i telefon nie posiadal darmowych minut.Jak dla mnie w tej chwili oferta moze byc.
tomczu 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 16, 2008 19:10
Posty: 20
Skąd: Gdańsk-BłękitnaKaskada

PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:42    Temat postu: Re: internet tv

hej,
jestescie zadowoleni z internetu od UPC? u mnie co najmniej 4 awarie w tym miesiacu :/

czy byłby ktoś chętny na łącze od alternatywnego operatora w cenie zblizonej do UPC (nie wyższej)?

podłączenie byłoby z gniazdek telefonicznych, które już mamy w scianach naszych mieszkan, ponadto opcjonalnie dostęp do sieci LAN oraz dobrej jakosci telefonia IP (w przyszlosci takze cyfrowa telewizja)

oferta dla wszystkich blokow Smile
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama