portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Armatura łazienkowa, kuchenna....
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Armatura łazienkowa, kuchenna....

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
walk 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Czw Kwi 26, 2007 14:48
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 15:21    Temat postu: Armatura łazienkowa, kuchenna....

.... wszystkie modele ( Grohe , Koło , Deatne i wiele innych marek). Rowniez wanny i kabiny prysznicowe .Dodatkowo urzadzenia hydrauliczne , piece , rury, ksztaltki.

Wszystkie ceny negocjowane. Dostarczamy do domu ( w większości przypadków bez żadnych opłat !!! ).

Wystawiamy faktury vat.

Napisz maila lub zadzwon a otrzymasz informacje o cenie interesującego Cie produktu.

Kontakt :

biuro@amenite.pl
501-356-561 : Krzysztof
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4024
Skąd: kraków

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 11:27    Temat postu: Re: Armatura łazienkowa, kuchenna....

Polecałbym zakupy na portalu www.net-armatura.pl. Jeszcze nie miałem z nimi problemów, a już kilkakrotnie tutaj kupowałem rzeczy do łazienki. Ostatnio to musiałem cały panel prysznicowy wymieniać i właśnie tutaj kupiłem. Profesjonalna obsługa, szybka odpowiedź na maila i też nie ociągają się z wysyłką, co dla mnie jest ważne, bo nie lubię długo czekać na towar jak zamawiam coś online, a różnie to ze sklepami bywa.
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 18:48    Temat postu: Re: Armatura łazienkowa, kuchenna....

W sumie takie rzeczy są już dość indywidualną sprawą i jak dla mnie bardzo ważną kwestią jest to, aby wiedzieć jaki sprzęt wybrać do instalacji wodnej. Osobiście jestem zwolenniczką posiadania pompy dwustopniowej https://ogrody24.pl/pompy/pompy-hydroforowe/pompy-dwustopniowe gdyż wiem, że przydaje się ona w wielu sytuacjach.
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 17:04    Temat postu: Re: Armatura łazienkowa, kuchenna....

Jeśli natomiast chodzi o samą armaturę to moim zdaniem faktycznie warto jest wybrać sprawdzone rozwiązania oraz wysokiej jakości produkty. W takiej sytuacji ja postawiłam na sprzęt z firmy https://oltens.com/ i już działa on u mnie bez zarzutów od kilku lat.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama