portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Meble kuchenne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Meble kuchenne

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 13:46    Temat postu: Meble kuchenne

Hej mam pytanie wiem ze u kilku mieszkancow firma Elmro z Elblaga robila meble do kuchni. Chciala bym wiedziec jak opinie? o firmie o meblach i montazu.
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2007 19:53    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Hej Anitka! I co? Wstawiasz kuchnie z tej firmy? masz jakas stronke internetowa? Smile
JerzyKK 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 13:45
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 12, 2012 20:15    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Ja polecam firmę Twój Dom z Gdańska (ulica Jesionowa 2). Wykonują oni naprawdę piękne i solidne zabudowy kuchni na wymiar. Sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, żona jeszcze bardziej Smile Pomiarów dokonali za darmo, doradzili, fachowo zrobili, wszystko jak należy. A w dodatku dostałem rabat. Więc ceny naprawdę są rozsądne (w porównaniu do innych firm). Chyba pierwszy raz spotkałem tak solidną firmę, zazwyczaj wszyscy odwalają fuszerkę za grube pieniądze, tu się naprawdę miło zaskoczyłem. Z czystym sumieniem polecam.
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 20:53    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Witajcie, jestem ciekawa jak meble firmy elmro sie sprawuja po czasie? czy Anitko dalej polecasz ta firme?
pozdrawiam
kararinah 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 23, 2012 13:04
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 19:57    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Witam,
mam meble tej firmy co prawda od kilku miesięcy, ale jak narazie jestem zadowolona. Było troszkę niedociągnięć, ale to normalne że wszystkich trzeba pilnować i najlepiej jeszcze na wszystkim się znać. Ale efekt jest taki jak chciałam. Zobaczymy za pare lat jak będa wyglądały.
A czemu się tak dopytujesz? czyżbyś chciała zmienić meble? Very Happy Very Happy
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 18:28    Temat postu: Re: Meble kuchenne

zmienić nie raczej bede zakladać, bo kupiłam mieszkanie w 4I i na razie sie rozglądam powoli co i jak, a ze pochodze w Elblaga dlatego pytam, bo u nas ta firma nieznana zbytnio (jest spod elblaga).
Czy może orientujecie cie jakie sa ceny za m2 polozenia kafelek w lazience? szukam tez kuchni wiadomo nie z nawyzszej polki...
kararinah 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 23, 2012 13:04
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 8:26    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Firmę Elmro wybrałam będąc w Pruszczu Gdańskim na giełdzie, wydawała nam się najrozsądniejsza, ceny przystępne, ciekawa strona internetowa, po prostu umieli sprzedać produkt i nie żałuje. Wykonanie ok, tak jak już pisałam, trzeba było pilnować przy montażu, ale kogo nie trzeba. Na rynku jest tyle tego że naprawdę ciężko coś wybrać, a każdy kogo zapytasz poleca kogo innego. Co do ceny kafelek to ceny są od 30-50zł za m2.
sariel 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2012 19:00
Posty: 99
Skąd: Gdańsk- Południe-Wawelska

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 18:10    Temat postu: Re: Meble kuchenne

dziekuje ci za konkretna odpowiedz Smile pozdrawiam
bartulon91 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Nie Gru 22, 2013 16:23
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 16:28    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Nie mam z dużej wiedzy o firmie Elmro. Dla mnie meble do kuchni robił ten Pan http://www.diupero.com.pl/. Plus tego był taki, że były stosunkowo tanie, a jakość świetna. Wybrałem meble dębowe, wysoka cena ,ale gwarancja trwałości.
Agataraw 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Wto Kwi 21, 2015 13:13
Posty: 12
Skąd: Mosty k/ Gdyni

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 13:41    Temat postu: Re: Meble kuchenne

A my mamy z TRIO w Mostach koło Gdyni. www.trio.net.pl.
mam piękna kuchnie z lakierowanymi frontami..Jestem zadowolona.
febek56 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 19, 2018 19:38
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 19:46    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Szukam mebli do ogrodu. Czy oni również wykonują takie meble?
Fedora 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Wto Paź 04, 2016 19:09
Posty: 172
Skąd: Wrocławia

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 16:25    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Polecam te meble - https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85
medardo 
   

Nowy na forum


Wiek: 50
Dołączył: Pon Lip 23, 2018 22:57
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Centrum

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 17:17    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Bardzo lubię moje stare meble do jadalni, ale niestety, czas ich używalności dobiega końca. Będzie mi się z nimi trudno rozstać Sad Szperam trochę w Internecie, ostatnio trafiłam na stronę https://meblowy24.pl/meble-do-jadalni.html i to zainspirowało mnie do połączenia jadalni z aneksem kuchennym. Czy ktoś z Was podobnie urządził sobie własną "gastronomię"? To dobry pomysł czy lepiej zachować oddzielne pomieszczenia?
Bzudokoko 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Mar 23, 2018 21:34
Posty: 36
Skąd: Kołobrzeska

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:25    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Jak ostatnio się orientowałem to zupełnie nie opłaca się wynajmować firmy, która zrobi meble. Jest teraz masa gotowych zestawów, które można konfigurować. Za pół roku mam remont i już upatrzyłem zestaw na http://gala.com.pl/. Skręcić meble chyba umie każdy, a po co przepłacać za to samo?
malgosiaczek 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Lut 05, 2015 16:50
Posty: 160
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 12:22    Temat postu: Re: Meble kuchenne

Szczerze mówiąc wybór mebli kuchennych wcale nie jest taki prosty. Ja właśnie rozglądam się za meblami do kuchni. Generalnie nie planuję wydac na nie majątku dlatego szukam czegoś taniego ale solidnego. W oko wpadły mi szafki kuchenne oferowane przez sklep MarketMeblowy. Mają bardzo dużo pojedynczych mebli kuchennych, z których można stworzyć kompletną kuchnię. Chyba zamówię od nich bo wybór jest duży i ceny naprawdę dobre.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama