portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Halas od ulicy Malomiejskiej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Halas od ulicy Malomiejskiej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 19:25    Temat postu: Halas od ulicy Malomiejskiej

Pytanie do mieszkancow pierwszych trzech blokow. Zastanawiam sie, czy halas od tej ulicy jest bardzo uciazliwy. Czy okna, ktore zostaly nam zainstalowane, rzeczywiscie zmniejszaja ten problem?
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 14:54    Temat postu: Re: Halas od ulicy Malomiejskiej

witam,
jestem mieszkańcem (mieszkanką ;) ) bloku nr 2B (4A) i wszystkie okna w moim mieszkaniu wychodzą na zachód, więc ulicę Małomiejską mam po lewej stronie. w tej chwili mam uchylone drzwi balkonowe i słyszę szum jadących samochdów, natomiast nie jest to uciążliwie. wiadomo, że w ciągu tygodnia samochodów porusza się znacznie więcej, natomiast mi jakoś szczególnie to nie przeszkadza :)
przy zamkniętych oknach hałas od ulicy u mnie w mieszkaniu jest praktycznie niesłyszalny, więc moim zdaniem okna są bardzo szczelne i zdają egzamin.
ciekawa jestem jak się ma sprawa hałasu w mieszkaniach z oknami od strony południowej. może ktoś się wypowie? :)
pozdrawiam.
MB 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 12, 2007 12:46
Posty: 5
Skąd: Gdańsk - Orunia

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 21:24    Temat postu: Re: Halas od ulicy Malomiejskiej

Hej sąsiedzi!
Zauważyłam, że coraz więcej osób przyłącza się do dyskusji temat parkingu i ogrodzenia. A może skrobniecie coś jeszcze na temat hałasu, czy wam nie przeszkadza jak również ponowię prośbę Anitki o wypowiedzi w sprawie mebli kuchennych. Czy ktoś jest na tyle zadowolony z wykonania , że może polecić jakąś firmę?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama