portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Domofon - blok 4b
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Domofon - blok 4b

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gRosziuk
Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 29, 2007 20:14
Posty: 10

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 18:42    Temat postu: Domofon - blok 4b

Witam,

mam pytanie czy nie przeszkadza wam ten dzwiek otwierajacych sie drzwi bo wpisaniu kodu? moim zdaniem jest duzo za glosny, w sumie mi to bez roznicy ale martwie sie o ludzi z parteru i ew. 1 pietra, bo jak wracam po 22 to wole uzywac kluczyka, no chyba ze nasze drzwi dierra tak wygluszaja mocno.

pozdrawiam
grosziu[/b]

_________________
--
gRosziu
grosziu@gmail.com
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 11:30    Temat postu: Re: Domofon - blok 4b

witam,
ja co prawda nie z 4b a z 4a, ale u nas jest to samo. ten dźwięk jest wkurzający :) nie wiem czy można coś z tym zrobić. takie drzwi chyba :) mi zdarzyło się, że dwa razy ten dźwięk był normalny, taki cichutki. myślisz, że można gdzieś to zgłosić?
Talnashrak
Początkujacy


Dołączył: Pon Sie 14, 2006 23:35
Posty: 9
Skąd: wrzeszcz

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 10:07    Temat postu: Re: Domofon - blok 4b

Witam,

Mam pytanko, czy ktoś spytał się mieszkańców parteru czy im to faktycznie przeszkadza? Ten odgłos jest drażniący, ale dzięki niemu osoba, która jest już środku może np. zatrzymac dla nas windę itp.

Pozdrawiam
Tal
3528997
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 17:50    Temat postu: domofony

Hej ja mieszkam na parterze , budynek 4 B przy samiutkim domofonie i nawet sypialnia jest na tej ścianie , jest głośno BARDZO GŁOŚNO i dziękuję mieszkańcom, którzy korzystają po godzinie 22 z klucza Very Happy
5407596
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama