portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Brak kultury osobistej "mieszkańców"
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Brak kultury osobistej "mieszkańców"

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Ponury 
   

VIP


Wiek: 84
Dołączył: Sob Lis 26, 2005 23:56
Posty: 510
Skąd: Gdańsk-Brętowo

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 12:38    Temat postu: Re: Brak kultury osobistej "mieszkańców"

Bdek napisał:
Prawem młodego osiedla są liczne imprezy



Ciekawe w świetle art. 51 kodeksu wykroczeń. Zrób imprezę, drzyjcie ryja po nocach przez balkon itd. ludzie zgłoszą anonimowo, przyjadę i wtedy z kodeksem w ręku ci może wytłumaczę jakie są prawa młodego osiedla Smile
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 22:11    Temat postu: Re: Brak kultury osobistej "mieszkańców"

Cytat:
Na można było od razu wezwać policji?


co to znaczy od razu wezwac policji moze sprecyzujesz? zanim to zdarzenie miało miejsce policja była już na tym parkingu dwa razy. o co ci chodzi?

Cytat:
Nie można zadzwonić jeszcze raz ze skargą iż patrol nic nie zrobił? Tak trudno?

masz do mnie pretensje ze za mało dzwoniłem? Very Happy praktycznie nic nie robiłem cały wieczór prócz dzwonienia na komende czy tak trudno to zrozumiec?
Ciekawe czy ty bys tak ochoczo wydzwaniał 0 3 nad ranem na policje jak bys na wpół spał Very Happy chciałbym to zobaczyc Smile
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 18:17    Temat postu: imprezki

A ja tą policję wezwałam jeśli to jest ta awantura , którą kojarzę . Policja zareagowała szybciutko . Mi też zdarzają się imprezki mam nadzieję że nie piszecie o moich . Sąsiadów na piętrze zawsze informuję nawet nie pomyślałam żeby zagadać do ludzi z budynku 4 A. Najmocniej przepraszam . Poprawię się Smile . Co do rodziców , których dzieci nie mogą spać mam do was prośbę nie pozwalajcie bawić się swoim dzieciom pomiędzy budynkami echo ich ZABAW przyprawia mnie o ból głowy zwłaszcza jak chłopcy pograją ciut w piłkę proszę !!!
5407596
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama