portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Drzwi DIERRE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Drzwi DIERRE

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
marivs 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Kwi 03, 2008 15:48
Posty: 32
Skąd: Błękitna Kaskada

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 17:41    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

r2d2S,
możliwe, że na Piastów byla taka sposobność, jednak tutaj konstrukcja drzwi jest inna, co uniemożliwia dokonanie w nich zmiany.
r2d2S 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 12, 2006 17:12
Posty: 126
Skąd: Piastów

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 12:23    Temat postu: marivs

źle mnie zrozumiałeś, są 2 typy tych drzwi: jednozamkowe i dwuzamkowe. u nas deweloper kawal czasu przed odbiorem kontaktował sie i pytał czy chcę jednozamkowe, które były w standardzie czy za dopłatą wybieram dwuzamkowe. tak więc żadne dodatkowe zamki nie były montowane, wybieraliśmy z dostępnych u producenta typów.
pozdro

_________________
may the force be with you
6076957
marivs 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Kwi 03, 2008 15:48
Posty: 32
Skąd: Błękitna Kaskada

PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:28    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

to przynajmniej miałeś wybór Smile
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 18:35    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

Witam

Mam pytanie dla starych mieszkańców Błękitnej Kaskady...Czy wasze drzwi Dierre też zamykane są poprzez dopchnięcie ich, a nie przy użyciu klamki??? Moje drzwi i sąsiadów (sprawdziłem) po zamknięciu przy użyciu klamki nie dolegają do ościeżnicy. Serwisant z Dierre stwierdził że zamyka sie je poprzez dopchnięcie, a klamka słuzy tylko do otwierania drzwi. Czy u Was jest podobnie czy to tylko wizja serwisanta który źle zamontował drzwi?

Pozdrawiam
Tomcio
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 19:32    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

Potwierdzam, moje zamykaja sie tak samo. Co prawda z czasem klamka zaczela bardzo ciezko chodzic ale dopchniecie dziala bez zarzutuSmile
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 23:07    Temat postu: do Tomcia

Potwierdzam - u mnie tez tak jest.

X
tomczu 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 16, 2008 19:10
Posty: 20
Skąd: Gdańsk-BłękitnaKaskada

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 17:47    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

u mnie tez, zreszta przy odbiorze mowili jak to dziala - przez dopchniecie
r2d2S 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 12, 2006 17:12
Posty: 126
Skąd: Piastów

PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 10:21    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

dokładnie - te drzwi zamyka się przez tzw "dopchnięcie". u nas po odbiorze serwisant je regulował, bo ciężko chodziły i zaprezentował mi jak je obsługiwać (trochę jak instrukcja obsługi młotka, hihi), ale faktycznie miał rację. pozdro
_________________
may the force be with you
6076957
Przemo2007
Początkujacy


Dołączył: Wto Sty 16, 2007 20:06
Posty: 8

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:45    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

Hej,

wracając do tych drzwi i ilości zamków to jednak chyba można było mieć dodatkowy zamek skoro na parterze przy windzie są takie drzwi wmontowane...ciekawy jestem jak do tego doszło skoro w trakcie budowy po wielokrotnych próbach w biurze sprzedaży nie było to możliwe.

Pozdrawiam
Miro123 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Sty 22, 2019 14:35
Posty: 3
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 17:18    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

Do drzwi DIERRE polecam okucia do drzwi dierre z załączonej strony. Można w dobrej cenie kupić zamek DIERRE ATRA jedno- lub dwusystemowy, a jak ktoś posiada drzwi z takim zamkiem to wymienić wkładkę MIA BLO w takim zamku. Wkładki MIA na tej stronce mają załączone porady jak wymieniać wkładki.
Canaliusek 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Maj 18, 2019 18:57
Posty: 1
Skąd: Gdańsk - Zaspa

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 19:04    Temat postu: Re: Drzwi DIERRE

Hej,
też miałam problem z drzwiami Dierre, a szczególnie zamkami. Po ok 2 latach od tego "dopychania" najpierw zaczęła opadać mi klamka, później zaczął coraz ciężej chodzić zamek, aż w końcu się zablokował. Od serwisu dowiedziałam się, że żywotność tych zamków bez konserwacji wynosi ok 2 lat. Pobuszowałam po internetach i natrafiłam na firmę, która przerabia drzwi Dierre i daje gwarancję
<a href="https://www.drzwiotwieranie.com.index.html" target="_blank" rel="nofollow" class="postlink">Pogotowie Zamkowe 24H</a>


Polecam tą firmę Smile
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama