portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » KOSZ NA ŚMIECI
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

KOSZ NA ŚMIECI

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 20:11    Temat postu: KOSZ NA ŚMIECI

Niektórzy mieszkańcy bloku 4A lub 4B są na tyle mało inteligentni i obeznani z nowinkami technicznymi XXI wieku, że nie wiedzą co to jest kosz na śmieci. Przez tą pomroczność i niedoinformowanie zamiast wrzucać śmieci DO śmietnika, stawiają je OBOK.

Specjalnie dla tych mniej inteligentnych mieszkańców poświęciłem minutę czasu i wyszukałem na wikipedii definicję kubła na śmieci. Wyrażam głęboką nadzieję że po przeczytaniu tej definicji owi mieszkańcy w koncu dowiedzą się cóż to za tajemnicze kubły stoją w tej stodole na zewnątrz, i że śmieci wrzucamy DO śmietnika a nie stawiamy OBOK śmietnika.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kube%C5%82_na_%C5%9Bmieci


pozdrawiam
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 13:51    Temat postu: Re: KOSZ NA ŚMIECI

slyszalam od Pani Beaty,ze niektorym mieszkancom klucz nie pasuje od smietnikaSmile
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 19:21    Temat postu: Re: KOSZ NA ŚMIECI

CALUSNA napisał:
slyszalam od Pani Beaty,ze niektorym mieszkancom klucz nie pasuje od smietnikaSmile


Każda wymówka jest dobra Twisted Evil

Wystarczy sobie dorobic jeden kluczyk, koszt zapewne niebagatelny: około 8 złotych... Mieszkania oddane już od kilku ładnych miesięcy chyba w tym czasie mozna było dorobic sobie kluczyk? Ciekawe ze problemu nie było jak na dworze stał kontener gdzie bez zbytniego wysiłku mozna było wrzucić śmieci. Teraz gdy juz trzeba odkluczać znajdują się tacy którym sprawia to ogromny problem. Żenua.
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 23:47    Temat postu: Re: KOSZ NA ŚMIECI

to prawda,mnie ostatnio zszokowala sterta smieci pod drzwiami smietnika.
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 10:15    Temat postu: Re: KOSZ NA ŚMIECI

Panie vin42,
Jest Pan ciut ostry w osądach ludzi , których pan nie zna jak i sytuacji w której się znaleźli szarpiąc się z zamkiem od śmietnika , jak każdy mieszkaniec budynku klucz do pomieszczenia na śmieci otrzymałam wraz z całym kompletem przy odbiorze. I mój klucz pasował do zamka w poniedziałek a już w piątek nie dałam rady nim otworzyć pomieszczenia , to że miałam czas podejść do kontenera przy 4 C to tylko kwestia rozkładu dnia pracy , aczkolwiek odnosiłam śmieci tam z poczuciem winy bo to NIE MÓJ śmietnik więc miałam obawy czy mieszkańcy 4 C nie zwrócą mi uwagi dlaczego „podrzucam” śmieci do ich kontenera.
Oczywiście nie pochwalam zachowania mieszkańców , którzy pozostawili swoje brudy , bo sami musicie przyznać że wygląda to nie estetycznie jak i również nie jest bezpieczne z uwagi na liczne dzieciaki oraz zwierzaki na naszym zakątku osiedla. A jak chcecie mieć dodatkowo szczury grasujące wśród budynków to róbcie tak dalej .
5407596
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 0:42    Temat postu: kochani sąsiedzi

No dobra przyznaję współmieszkańcy to fleje albo lenie i nawet nie piszę tego co myślę bo bym użyła niecenzuralnych słów nie wiem kto ale jakiś mieszkaniec (y) wynosi swoje śmieci i zamiast wrzucić je do kosza ( te zielone lub srebrne duże pojemniki ) to zostawia je pod pojemnikiem. Pofatygował się taki KTOŚ otworzył kluczykiem pomieszczenie na śmieci i !!!!!!! nie doniósł tych śmieci o 1 metr dalej tylko zostawił . Do tego KOGOŚ jesteś brudas . W chwili obecnej by dojść do kosza to trzeba ominąć stertę czyichś śmieci . Gratuluję postawy obywatelskiej jak tak dalej pójdzie to zmienimy nazwę osiedla na Szadółki. Po prostu brawo !!!!
_________________
Gosia
5407596
ADAM.4.A 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Sob Cze 30, 2007 14:06
Posty: 13
Skąd: BŁĘKITNA KASKADA

PostWysłany: Śro Sty 02, 2008 19:04    Temat postu: Re: KOSZ NA ŚMIECI

WKOŃCU NASZCZĘŚCIE WSTAWILI 4 POJEMNIK DO WIATY ŚMIETNIKOWEJ , MAM NADZIEJE ŻE TROCHE TO POPRAWI , I ZNIWELUJE GÓRE ŚMIECI KTÓRA SIE TAM ODCZASY DO CZASU POJAWIA,
POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH SĄSIADÓW
Very Happy
villaoliva 
   

VIP


Wiek: 110
Dołączył: Nie Lut 04, 2007 8:59
Posty: 5262
Skąd: Oliva

PostWysłany: Śro Mar 19, 2014 10:40    Temat postu: Re: KOSZ NA ŚMIECI

Czat śmieciowy
Cytat:
Od 1 kwietnia tanieje odbiór śmieci posegregowanych od mieszkańców Gdańska. Z tej okazji odbył się video czat dotyczący zasad zbiórki odpadów komunalnych, nowych stawek i deklaracji śmieciowych.

_________________

www.staraoliwa.pl
www.wolneforumgdansk.pl
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama