portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Rozliczenie za wode - tym razem blok 4b
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rozliczenie za wode - tym razem blok 4b

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Śro Lis 14, 2007 12:38    Temat postu: Rozliczenie za wode - tym razem blok 4b

Dzien dobry, tu xfileah z bloku 4b. Wlasnie mila pani przyniosla mi rozliczenie za wode za okres od czerwca do konca wrzesnia i mam 158 zl NIEDOPLATY. Przezylam horror, gdy to zobaczylam. Wierzyc mi sie nie chce, ze to w ogole mozliwe. Jakim bowiem cudem mialabym zuzyc az taka mase wody, skoro:

1. mieszkam sama (ilez wiec moge urzadzac pran, mycia naczyn, sprzatan i kapieli w pelnej po brzegi wannie po piec razy dziennie???),
2. od czasu do czasu wyjezdzam i nie ma mnie po kilka dni w domu srednio raz-dwa razy w miesiacu,
3. w lokalu faktycznie mieszkam od polowy lipca.

Czy kogokolwiek z Was tez zaniepokoilo rozliczenie, jakie otrzymaliscie? Co z tym fantem zrobic? Slowo daje, w glowie mi sie nie miesci, zeby to rozliczenie bylo sporzadzone rzetelnie.

Czy ludzie z blokow wczesniej oddanych do uzytku tez mieli takie klopoty i jesli tak, to jak temu zaradzili? Zacisneli zeby i po prostu zaplacili?

Dajcie znac, prosze.
Pozdrawiam,
X
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 18:09    Temat postu: Re: Rozliczenie za wode - tym razem blok 4b

E ja też mieszkam sama w budynku 4 B od połowy lipca i mam nadpłatę 130 PLN więc nie wiem czy z ciebie taki czyścioszek czy ze mnie brudas? Twisted Evil
5407596
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 16:12    Temat postu: Re: Rozliczenie za wode - tym razem blok 4b

goskuj napisał:
E ja też mieszkam sama w budynku 4 B od połowy lipca i mam nadpłatę 130 PLN więc nie wiem czy z ciebie taki czyścioszek czy ze mnie brudas? Twisted Evil



Ani z Ciebie brudas, ani tez ja sama nie mam jakichs obsesji na tle wybijania wszystkich mozliwych bakterii, szorowania kazdej nadajacej sie do wyszorowania powierzchni itp... Przypuszczam, ze cos jest nie tak z tym rozliczeniem. Pokiwam sie dzis jeszcze nad tym papierem, moze mnie jakos oswieci, skad taka kwota, a w poniedzialek uderzam telefonicznie do spoldzielni. Niech wyjasnia lub skoryguja.

Pozdrawiam,
X
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 21:46    Temat postu: ok

A jak będziesz gadać z nimi zapytaj o zebranie wspólnoty czy planują i kiedy
_________________
Gosia
5407596
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama