portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » super balkon
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

super balkon

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 18:48    Temat postu: super balkon

czy robimy konkurs na njlepiej przystrojony balkon na święta w 4 C jest już jeden Razz może i reszta by sie dołączyła jakieś mikołaje, świecące gwiazdy co mieszkańcy na to ?
_________________
Gosia
5407596
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 22:55    Temat postu: super

w 4 C już jest następny balkon super piękny Smile , co na to reszta ?
_________________
Gosia
5407596
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 23:58    Temat postu: Re: super balkon

a ja bede miala w 4 a sliczny...tylko kupie gadzety do tego heheSmile
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 18:51    Temat postu: oceny początkowe

Hej zrobiłam mały obchód :
1.budynek 4 balkon od frontu elegancja , prostota , smak gratulacje,
2.budynek 4 A super !!! naroży balkon 4 piętro rzuca się w oczy z daleka, a i w głębi też jest co podziwiać , że tak powiem budynek przodujący gratulacje,
3.budynek 4B totalna klapa , nie macie czasu czy jak ?
4.4C zapoczątkował ale by może pokazać 4A że WY rządzicie ? Bo coś słabo nic nie doszło nowego po za karmnikiem dla ptaków , który nie bierze udziału w konkursie na SUPER BALKON ( no i oczywiście już współczuję sąsiadom na balkonie pod spodem bo jak się ptaszynka na wcina pysznego jedzenia to i KUPKĘ lubi sobie walnąć )
na razie wygrywa budynek 4 A dla zwycięscy flaszka . Pozdrawiam organizator !!! Rozstrzygnięcie konkursu 25.12.2007 r.

_________________
Gosia
5407596
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 21:42    Temat postu: Re: super balkon

no ladne rozeznanieSmile ale to 5 pietro chyba ten narozny,moich sasiadowSmilealbo cos przeoczylam na 4 pietrze za co sorki jak sie myleSmile)
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 16:20    Temat postu: moja pomyłka

Tak to oczywiście 5 piętro w budynku 4 A najmocniej przepraszam muszę zmienić szkła w okularach Smile , czy już była Pani na zakupach ? Obiecała Pani super gadżety !! Kiedy Pani balkon zabłyśnie pozdrawiam organizator . Laughing
_________________
Gosia
5407596
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 18:13    Temat postu: Re: super balkon

wawelska 4 A mozna zwiedzac i podziwiacSmilehehehe
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 19:37    Temat postu: balkon

Całuśna, widzialam, widziałam to twoje cudo Razz Wygląda nie powiem... bardz fajnie Smile Mój balkonik ubieram w sobotę 15 grudnia. Przecież 4C nie może być gorsze!
Pozdrawiam. Kamea
goskuj 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Pią Lis 16, 2007 17:43
Posty: 18
Skąd: Orunia

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 11:48    Temat postu: organizator

hehehe balkon z karmnikiem dla ptaków ozdobił się w świecidełka bierze udział w konkursie Smile nasze bloki świecą coraz bardziej super Smile
_________________
Gosia
5407596
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 19:29    Temat postu: balkon

Hihihi to właśnie mój balkon. Miałam ubierać go w sobotę, ale nie wytrzymałam "ciśnienia" rywalizacji i przystroiłam wcześniej... Wink A co do karmnika, to jestem zszokowana kompletnym brakiem ptaszków ( nie licząc tych nad stawem). Nie lubią naszych bloków czy jak? Sad
Pozdrawiam. Kamea
xfileah 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 28, 2006 21:54
Posty: 40
Skąd: Gdańsk, Błękitna Kaskada

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 14:14    Temat postu: Re: super balkon

Kamea, co do obecnosci ptakow w najblizszej okolicy, to oprocz kaczek i labedzi rezydujacych na stawku przy Lidlu jest jeszcze stadko kuropatw, zamieszkujacych pobliskie Dzikie Pola i chaszcze. Wiem o tym dzieki spacerom z moim psem, ktoremu raz po raz udaje sie na nie natknąc, gdy sobie radosnie hasa wsrod chwastow i zarosli. Co ciekawe, ja sama kiedys napotkalam je na trawniku pomiedzy blokiem nr 4 a Bomi, gdy maszerowalam chodnikiem objuczona torbami. Ide i co widze? Wlasnie te kuropatwy, krecace sie w gromadce. Tak wiec troche tych ptakow jest. Smile
Kamea
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 13, 2007 10:01
Posty: 53

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 14:23    Temat postu: Re: super balkon

Xfileah, mnie chodziło raczej o te drobne ptaszki (wróble czy sikorki), które mogłyby odwiedzić karmnik i sprawić odrobinę frajdy mojemu synkowi, który strasznie na te ptaszki czeka...
Pozdrawiam. Kamea
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama