portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Powaga problemów.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Powaga problemów.

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
m&s
Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 24, 2007 12:16
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 22:56    Temat postu: Powaga problemów.

Moi drodzy,
z całym szacunkiem dla was i waszych problemów i uwag dotyczących dekoracji balkonów czy absurdalnych dyskusji dotyczących grodzenia, lub nie- grodzenia osiedla a może szlabanów, chcę zwrócić wam(nam) uwagę na inny problem, który moim zdaniem jest dość istotny!!!!
Wszyscy cieszymy się, że mieszkamy w nowych blokach! chodzimy po ładnych i nowych chodnikach! mamy i nowe parkingi!! Niestety nie wszyscy mają nowe auta!! - To nie problem! owszem, nic mnie tu nie irytuje. Ale... ********* mnie zachlapane olejem miejsca parkingowe, bo jedno czy dwa auta tracą olej. Kochani! - w cywilizowanej Europie, ja, życzliwy naszemu pięknemu osiedlu wykonał bym jeden telefon do straży miejskiej i auto pojechało by na parking( na lawecie) Ale tu w tej Polsce, to wyśmieją mnie, a najwyżej stracę szyby w oknach. Bo jak to się mówi ząb za ząb...... Wspomnę jeszcze pewnego współmieszkańca spod 4. Latem przeprowadził przegląd swej fury ostentacyjnie przed domem na chodniku. Wymienił hamulce i chyba coś tam jeszcze. Nie mam nic przeciwko, ale gdyby chociaż pozamiatał po sobie.......... Ślady widoczne są do dziś, choć minęło kilka miesięcy.

Niestety uczciwi są w mniejszości i pewnie się boją zwrócić uwagę!
Więc tą drogą zwracam się do nas wszystkich, byśmy zwracali uwagę włascicielom tych pojazdów. -Może ktoś się przejmie.
Czy może tylko ja jestem ********* i się tym przejmuję?
R.K.
raser 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sie 27, 2007 11:38
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 15:42    Temat postu: Re: Powaga problemów.

Wiele lat mieszkalem na Zachodzie i rzeczywiscie, tam nie naprawia sie samochodow na parkingach. Po czesci wynika to z istnienia ostro egzekwowanych zakazow ale takze ze zwyklego poszanawania dla porzadku. Poniewaz wczesniej mieszkalem tez dlugo w Polsce to wiem jak jest, czesto po prostu taniej a nawet lepiej jest samemu zrobic drobna naprawe niz korzystac z "mechanika". W tym drugim przypadku podlozyc karton pod samochod nie powino byc jednak zbyt uciazliwe zwlaszcza ze kartonow to u nas pod dostatkiem. A jak ktos juz nabrudzil to moze by tez sprzatnal.

[/list]
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama