portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Wiatr i wentylacja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wiatr i wentylacja

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 22:20    Temat postu: Wiatr i wentylacja

Mili ludzie,mam do Was kilka pytań a propo wentylacji w mieszkaniach,głównie może do mieszkańców 5 pięter.Czy gdy wieje u Was wiatr to w całym mieszkaniu słychać przeraźliwy huk,świst,powietrze wpychane jest przez otwory wentylacyjne do mieszkania,a co za tym idzie mieszkanie jest wychładzane.Co najlepsze...gdy włączę okap w kuchni to wszystko wdmuchiwane mam do łazienki...Jednak najgorszy jest ten hałas w mieszkaniu świszczącego huczącego wiatru jakby ktoś odkurzacz włączył i gwizdał.Czy aby ta wentylacja była poprawna?czy to normalne? bo mnie to zaczyna przeszkadzać.
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 21:47    Temat postu: Re: Wiatr i wentylacja

Chyba jakoś Twoi sąsiedzi trochę zbyt zajęci są sobąSmile Ja też czekałem na odpowiedź i do dzisiaj sie nie doczekałem...Ale może ja Ci pomogę. Mieszkam obecnie w wieżowcu na 8 piętrze- jak są duże wiatry to w kuchni i w łazience tam gdzie jest wentylacja wyje mi w niej okropnie. Wydaje mi się więc że to co się dzieje u Ciebie jest naturalne.A tak swoją drogą może Ty mi powiesz co się dzieje w budynku 4 d, bo pewnie codziennie przechodzisz obok?Smile

Pozdrawiam
Tomcio
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 6:57    Temat postu: Re: Wiatr i wentylacja

W udynk 4 d prace na zawnatrz oczywiscie ze wzgledu na temperature i pogode stanely, naomiast wykanczane sa mieszania w srodku, widzialam ze juz jest otynkowany i wycekolowany korytarz. Co do stanu mieszkan to chyba niestety trzeba ublagac kogos o wejscie do budynku
OM_z_4c 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sie 25, 2008 11:23
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 11:35    Temat postu: 5 pietro

ja równiez jestem mieszkanką 5 pietra i podobnie jak Ty zastanawiałam się nad tym czy to OK.

Mnie jeszczedenerwuje ten czarny pył, osad, który osadza mi się na szafkach kuchennych. Niby gołym okiem nie wiedac, ale jak sie przejedzie szmatką ... lepiej nie gadać
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 16:54    Temat postu: Re: 5 pietro

OM_z_4c napisał:
ja równiez jestem mieszkanką 5 pietra i podobnie jak Ty zastanawiałam się nad tym czy to OK.

Mnie jeszczedenerwuje ten czarny pył, osad, który osadza mi się na szafkach kuchennych. Niby gołym okiem nie wiedac, ale jak sie przejedzie szmatką ... lepiej nie gadać


W końcu to teren budowy Wink . Budowa się skończy to na bank będzie trochę lepiej.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama