portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Budynek 4F
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budynek 4F

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ryswawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Pon Maj 12, 2008 18:10
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 18:54    Temat postu: Budynek 4F

Witam,moze jest juz ktos kto kupil mieszkanie w tym budynku(oddanie w grudniu 200Cool.Jezeli ktos z sasiadow z tego budynku byl ostatnio na budowie to prosze napisac mi o postepie prac przy naszym budynku(a moze o przeslanie aktualnych fotek jezeli to nie bedzie stanowilo problemu).Moj mail:ryswawa@tlen.pl Very Happy
ryswawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Pon Maj 12, 2008 18:10
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 9:42    Temat postu: Re: Budynek 4F

Witam,w ubieglym tygodniu mialem okazje byc w Gdansku i odwiedzic nasze osiedle oraz zobaczyc jak postepuja prace przy budynku 4F.Musze przyznac,ze jestem pod wrazeniem tempa prac jakie prowadzi "POLSERVICE".Mam nadzieje,ze tempo prac nie wplynie na jakosc ich wykonania.Juz nie moge sie doczekac , kiedy zamieszkam na naszym osiedlu.Pozdrawiam wszystkich sasiadow Super
sylviat 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Wrz 22, 2007 21:44
Posty: 111
Skąd: orunia

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 14:04    Temat postu: Re: Budynek 4F

hej my zamierzamy kupic równiez w tym bloku,budowa idzie chyba jak po maśle....troche boimy sie tych wszystkich formalnosci..pozdrawiam sąsiadów
sylviat 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Wrz 22, 2007 21:44
Posty: 111
Skąd: orunia

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 13:39    Temat postu: Re: Budynek 4F

coraz blizej zamieszkania w nowym mieszkaniu,czy moze sie orientujecie jesli chodzi o jakis przyblizony termin oddania mieszkan,mam nadzieje na druga polowe listopada
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama