portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » UWAGA - HYDRAULIK OSZUST
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

UWAGA - HYDRAULIK OSZUST

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Weasel 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Nie Kwi 13, 2008 23:53
Posty: 40
Skąd: Gdańsk - Nieborowska

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 18:32    Temat postu: UWAGA - HYDRAULIK OSZUST

Ostrzegam Państwa przed hydraulikem, który ogłasza się na portalu Trojmiasto.pl, ponieważ:
1. Przyszedł pijany
2. Nie wziął ze sobą wczesniej uzgodnionego syfonu do wanny (przez co PIJANY musiał po niego pojechć)
3. Zabrakło mu materiałów, które obiecał, że przywiezie, przez co wizyta przeciągnęła się na następny dzień
4. Koszty: podczas rozmowy telefonicznej - między 100zł a 200zł za podłączenie wody i kanalizacji do wanny, podczas wstępnej rozmowy kiedy ów hydraulik pojawił się i po ocenie roboty - 150zł, ostateczna kwota, jakiej zażądał to 350zł robocizny + 65zł za syfon (zwykły plastikowy) i 45zł za kolanko BEZSZCZELNIE TWIERDZąC PRZY TYM, żE WCZEśNIEJ SIę PRZESłYSZAłAM!!!!!!!

Tak wyglda jego ogłoszenie w internecie (facet nazywa się Krzysztof Mielewski albo Milewski i jeździ z pomocnikiem, także pijanym; jeździ białym fordem z napisem GE Money Bank):

Usługi Hydrauliczne Horst


adres:

80-180 Gdańsk, Warszawska 59
tel: 501-464-214

Oferujemy USŁUGI HYDRAULICZNO - INSTALACYJNE w zakresie :
-udrażnianie kanalizacji zewnętrznej i wewnętrznej
-prace remontowo-konserwacyjne i naprawcze wodno-kanalizacyjne,CO, Gaz
-montaż, konserwacja i serwis kotłowni
-przyłącza i wcinki wodno-kana

http://www.trojmiasto.pl/Uslugi-Hydrauliczne-Horst-o26642.html
2141567
miszable 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 14, 2008 11:06
Posty: 23
Skąd: orunia

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:20    Temat postu: Re: UWAGA - HYDRAULIK OSZUST

Ja korzystałem z usług "naszego" hydraulika z budowy - i nie mam zastrzeżeń (no może za tanio to się nie liczy, ale robotę zrobił Ok.)
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama