portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Zimna woda?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zimna woda?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 16:31    Temat postu: Zimna woda?

Witam!

Czy u Was w kranach też jak odkręcacie ciepłą wodę to zamiast ciepłej wody leci zimna? Po chwili dopiero leci ciepła. Na początku myślałem, że to dlatego że ludzie jeszcze się nie wprowadzili, ale minęło już 4 miesiące i nic się nie zmieniło. Codziennie spuszczam po kilkanaście litrów zimnej wody zanim poleci ciepła. Czy ktoś ma lub miał podobną sytuację?
masterd3
Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 27, 2006 17:17
Posty: 17

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 17:35    Temat postu: Re: Zimna woda?

Nie chciałbym się wychylać, ale chyba śmiało mogę powiedzieć,
że wszyscy tak mają, wydaje mi się że jest to spowodowane,
sporą odległością od rozdzielnika do kranu Kwadratowy
miszable 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 14, 2008 11:06
Posty: 23
Skąd: orunia

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 11:06    Temat postu: Re: Zimna woda?

na początku leci zimna - to prawda (mieszkam w 4e - gdzie zaledwie kilka rodzin się wprowadziło) ale za to po chwili gorąca, że po rękach parzy...
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 11:32    Temat postu: Re: Zimna woda?

Dodam, że jak wchodzę do łazienki to najpierw odkręcam na maxa gorącą wodę, rozbieram się, liczę w myślach do 5ciu i wtedy dopiero zaczyna lecieć ciepła woda Zdziwiony Już nie pamiętam kiedy myłem zęby w ciepłej wodzie, bo jakbym musiał na nią czekać, to bym chyba się do pracy spóźnił Smile Goście zaczęli się już pytać, czy w ogóle u mnie jest ciepła woda Very Happy. To są za duże koszty, że codziennie bez potrzeby marnować tyle wody Sad. Właśnie się zastanawiałem, czy ten problem dotyczy tylko mojego mieszkania (mieszkam na parterze). Jeśli ktoś ma taki problem myślę, że warto to zgłaszać. Moja teściowa miała podobnie i tak długo chodziła, nękała, pisała i dzwoniła ,aż jej naprawili i teraz nie ma problemów z wodą. Ja zamierzam dziś zadzwonić do spółdzielni i zorientować się w sytuacji Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama