portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Śro Paź 08, 2008 12:26    Temat postu: Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

Witam!

Temat tyczy się bloku 4A, ale powinniśmy uważać wszyscy. Ktoś nagminnie włamuje się na naszą klatkę schodową w bloku 4A. Już dwa razy zgłaszałem usterkę drzwi od domofonu. Zamek wyrwany na siłę śrubokrętem. Dzisiaj rano znowu był zepsuty, widać wyraźne ślady wyrywania zamka na siłę. Na razie nie słychać o włamaniach do mieszkań, ale skoro się już trochę znamy, rozpoznajemy sąsiadów uważajmy na obce osoby kręcące się przy drzwiach wejściowych do bloku, nie wpuszczajmy nikogo obcego. Może to jedynie pomóc a na pewno nie zaszkodzi. Cool
ryswawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Pon Maj 12, 2008 18:10
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 2:20    Temat postu: Re: Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

Witam ! Uwazam , ze w takim wypadku moze pomoc monitoring osiedla,ktory by odstraszal potecjalnych wlamywaczy.Pozdrawiam. Ok!
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 0:43    Temat postu: Re: Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

Hmm a wiadomo, kiedy zamek będzie naprawiony (wstawiony nowy)?
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 17:54    Temat postu: Re: Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

aanikaa napisał:
Hmm a wiadomo, kiedy zamek będzie naprawiony (wstawiony nowy)?


Oczywiście że wiadomo. Znając tempo pracy spółdzielni to pewnie w okolicach Bożego Narodzenia. Ja do spółdzielni dzwoniłem już z 5 razy. Więcej nie zadzwonie.
aanikaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 12:03
Posty: 46
Skąd: BK

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 19:32    Temat postu: Re: Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

vin42 napisał:
aanikaa napisał:
Hmm a wiadomo, kiedy zamek będzie naprawiony (wstawiony nowy)?


Oczywiście że wiadomo. Znając tempo pracy spółdzielni to pewnie w okolicach Bożego Narodzenia. Ja do spółdzielni dzwoniłem już z 5 razy. Więcej nie zadzwonie.


Raaaany. Sad
To ja zadzwonię jutro.
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 22:20    Temat postu: Re: Sąsiedzie bądź czujny ;) Drzwi od domofonu - 4A

Zwracam honor spółdzielni. Po ponad miesięcznej walce o naprawę domofonu dzisiaj został on naprawiony, dzięki czemu nie musimy czekać aż do Bożego Narodzenia. Bardzo szybkie tempo pracy spółdzielni i firmy od domofonów. Cytat pani ze spółdzielni podczas rozmowy telefonicznej: "Nigdy nie mieliśmy z tą firmą problemów" Very Happy Very Happy Very Happy

Chciałbym mieć taką bezstresową pracę i ponad miesiąc naprawiać jedne drzwi od domofonu co wprawionemu instalatorowi zajmuje pewnie godzine czasu.

Gratulacje! Hyhy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama