portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Wawelska 4E- parkowanie aut
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wawelska 4E- parkowanie aut

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lbog82 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Mar 12, 2009 21:10
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-południe

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 21:33    Temat postu: Wawelska 4E- parkowanie aut

Witam wszystkich mieszkańców Wawelskiej 4E a w szczególności właścicieli samochodu Audi BS 13300. Zastanawiam sie kiedy zaczniecie swoje "cacko" parkować na klatce schodowej przed drzwiami do własnego mieszkania. Za każdym razem parkujecie (inni również też tak robią) na chodniku przed wejściem do klatki, kiedy na parkingu po drugiej stronie bloku jest z 50 wolnych miejsc. Nie utrudniajmy sobie życia i szanujmy się. Pozdrawiam.
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 22:08    Temat postu: Re: Wawelska 4E- parkowanie aut

Racja. Od jutra postaram się parkować po drugiej stronie. Ale czasami lenistwo bierze górę.
Właścicielka innego cacka niż AudiWink
Bdek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 31, 2007 16:17
Posty: 24

PostWysłany: Śro Mar 25, 2009 17:35    Temat postu: parkowanie na rękawie pomiędzy C i D

jest i więcej takich perełek, chociażby rękaw "zakręt" pomiędzy C i D, miedzy kasetonami po prawej stronie a lewym chodnikiem, czasami bardzo trudno przejechać, nie pisze już co by się stało ( odpukać ) gdyby chciałą przejechać tamtędy straż pożarna lub karetka, znieczulica ludzka nie zna granic lub też głupota, ehhh co tu narzekać, a powracając do perełek to największe Asy są przed budynkiem A i słynna już Laguna z blachami CIN temu panu gratulujemy ....
Daisy86 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Wto Cze 02, 2009 23:58
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 9:59    Temat postu: Re: Wawelska 4E- parkowanie aut

Audi już nie parkuje, ale za to inne auta tak, i to już nikomu nie przeszkadza??
kamula77 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 31, 2008 11:57
Posty: 15
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 19:27    Temat postu: Re: Wawelska 4E- parkowanie aut

w największą konsternacje wpadam - gdy widzę zaparkowane auta na miejscach wyznaczonych dla osób z niepełnosprawnością ... a są osoby uprawnione do takiego parkowania (widoczne niebieskie karty parkingowe) na naszym osiedlu.często nawet jak są jeszcze inne miejsca wolne - koperty zajęte.

z tego co wiem ani straż miejsca ani policja nie może interweniować na wewnętrznym terenie osiedla - ale może się mylę
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 20:20    Temat postu: Re: Wawelska 4E- parkowanie aut

kamula77 napisał:

z tego co wiem ani straż miejsca ani policja nie może interweniować na wewnętrznym terenie osiedla - ale może się mylę


Mylisz się koleżanko Smile ostatnimi czasy straż miejska coraz częściej odwiedza nasze osiedle. Mandaty są wystawiane osobom parkującym na chodniku. Nie wiem tylko na jakiej podstawie wystawiają te mandaty ponieważ jest to teren osiedla gdzie ani policja ani straz miejska nie ma prawa interweniować co do złego parkowania. Natomiast nigdy nie wlepili mandatu ludziom stojącym na miejscach dla inwalidów mimo iż stały tam samochody bez uprawnień do takiego parkowania. Sytuacja troszkę niejasna generalnie, ale mandaty wystawiają Wink
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Śro Kwi 14, 2010 10:26    Temat postu: oj

a ja widziałam jak wypisywali mandaty tym stojącym na kopertach między wawelską B i C......
Bdek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 31, 2007 16:17
Posty: 24

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:56    Temat postu: na drodze wewnętrznej nie obowiązują przepisy ruchu drogoweg

jak w tytule,
Bdek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 31, 2007 16:17
Posty: 24

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:58    Temat postu: Re: Wawelska 4E- parkowanie aut

kamula77 napisał:
w największą konsternacje wpadam - gdy widzę zaparkowane auta na miejscach wyznaczonych dla osób z niepełnosprawnością ... a są osoby uprawnione do takiego parkowania (widoczne niebieskie karty parkingowe) na naszym osiedlu.często nawet jak są jeszcze inne miejsca wolne - koperty zajęte.

z tego co wiem ani straż miejsca ani policja nie może interweniować na wewnętrznym terenie osiedla - ale może się mylę


Czy na pewno uprawnieni są niepełnosprawni ? Moim zdaniem w wielu przypadkach - nadużycie kartonika.
Wrzeszcz 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lis 04, 2009 21:01
Posty: 52
Skąd: Wrzeszcza

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 11:02    Temat postu: Re: Wawelska 4E- parkowanie aut

vin42 napisał:
kamula77 napisał:

z tego co wiem ani straż miejsca ani policja nie może interweniować na wewnętrznym terenie osiedla - ale może się mylę


Mylisz się koleżanko Smile ostatnimi czasy straż miejska coraz częściej odwiedza nasze osiedle. Mandaty są wystawiane osobom parkującym na chodniku. Nie wiem tylko na jakiej podstawie wystawiają te mandaty ponieważ jest to teren osiedla gdzie ani policja ani straz miejska nie ma prawa interweniować co do złego parkowania. Natomiast nigdy nie wlepili mandatu ludziom stojącym na miejscach dla inwalidów mimo iż stały tam samochody bez uprawnień do takiego parkowania. Sytuacja troszkę niejasna generalnie, ale mandaty wystawiają Wink


Straż ma takie prawo gdyż przed wjazdem na osiedle ustawiono znak o strefie zamieszkania. Wszystkim tym którzy parkują samochody na poboczy i chodniku polecam przypomnienie sobie przepisów. Słyszałam o przypadku gdy w taki sposób zaparkowany samochód wjechał inny uczestnik ruchu i naprawa poszła z OC parkującego!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama