portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie na podjeździe/chodniku przy śmietniku-przestroga
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie na podjeździe/chodniku przy śmietniku-przestroga

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 22:04    Temat postu: Parkowanie na podjeździe/chodniku przy śmietniku-przestroga

Moi drodzy! Chciałabym przestrzec wszystkich przed tym, co ostatnio mnie spotkało. Tak się stało (przyznaję się, że nie właściwie), że w niedzielę w nocy zaparkowałam na chodniku/podjeździe do śmietnika przy bloku 4c. Na drugi dzień po południu, kiedy odjeżdzałam z miejsca zauważyłam, że ktoś "życzliwy" potraktował karoserię auta kluczem!!! Na aucie pozostały dwie widoczne i głębokie rysy! Zdaję sobie sprawę, że zaparkowałam niewłaściwie, ale żeby aż do takiego stopnia okazywać swoją złośliwość??? Tym bardziej w okresie Świąt? Mam tylko głęboką nadzieję, iż nie był to nikt z sąsiadów naszego lub innych bloków, a tylko jakiś niewyżyty małolat. Ja nie rysuje nikomu karoserii z powodu, że np parkuje na chodniku, tak że swobodnie do klatki nie można dojść... A może właśnie ktoś tak już zaczął "ścigać" źle parkujących kierowców?
Pozdrawiam!
Bdek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 31, 2007 16:17
Posty: 24

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 13:04    Temat postu: Cwaniak od kluczy !!!

Kolego a który śmietnik ? od frontu 4c czy od wejścia do klatki schodowej ?

Jak by nie było to szczyt chamstwa, bezczelności i prostactwa. Trzeba przychwilować drania.

Ja jestem jednak głęboko przekonany, że to ktoś z mieszkańców BK.
D&D 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 01, 2007 20:18
Posty: 38
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 20:16    Temat postu: Re: Parkowanie na podjeździe/chodniku przy śmietniku-przestroga

Nie kolego, a koleżanko Smile Chodziło mi o śmietnik od strony wejścia do klatki.
Ja się wolę nie uprzedzać do mieszkańców osiedla i wolę wierzyć, że to jednak był jakiś przechodzący małolat.
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 20:45    Temat postu: Re: Parkowanie na podjeździe/chodniku przy śmietniku-przestroga

Nie popieram tego co zrobił ten idiota, ale parkowanie mieszkańców BK to długi temat. Co niektórzy posiadacze aut parkują je gdzie się tylko da. Podjazd do śmietnika to tylko jedno z ulubionych miejsc,innym jest chodnik przy bloku do budynku 4 D. Pal licho jeśli auto stoi dwoma kołami na chodniku,zdarza się że stoi czterema...ba jakby było mało zdarza się, że trawa jest nawet zajęta. Co do miejsc dla inwalidów to nawet nie warto wspominać-myślę że powinniśmy na zebraniu wspólnoty poprosić o namalowanie kopert- to powinno załatwić sprawę. A co do parkowania to będzie jeszcze gorzej jak oddadzą kolejny blok-następne 30-40 aut.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama