portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » WAWELSKA 4G
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

WAWELSKA 4G

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 21:44    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Też się obawiam, że z parkowaniem będą kłopoty. Mam nadzieję, że przed nowym blokiem też będzie parking.
Z tego co wiem to kiedyś ma być na osiedlu hala garażowa.
ryswawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Pon Maj 12, 2008 18:10
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 14:23    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Witam!
Z tego co widać to przed nowym blokiem,Polservice wogóle nie przewidział miejsc parkingowych.Dopiero teraz będzie problem z parkowaniem i stawianiem samochodów gdzie popadnie. Do bani...
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 12:17    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

No tak pobudowali ostatni blok i mają resztę głęboko. Już teraz przecież jest problem z parkowaniem, co jak dojdzie nowych 30 aut?
do_domku 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Lip 26, 2010 21:53
Posty: 66
Skąd: Chełm

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 16:26    Temat postu: wcale nie jest to ostatni blok

jeszcze przecież ma być jeden blok, ten z halą garażową na 20-30 miejsc., ale swoją drogą w tym miejscu od strony pola/łąki gdzie sobie wysypali piasek to aż się prosi o miejsca parkingowe, a tu lipaSad
pilz0 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Gru 09, 2006 13:23
Posty: 17

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 13:24    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Czy ktoś mi wytłumaczy co takiego ma ten nowy blok na dachu. Jakiś wentylator czy coś? Słychać prace jakiegoś silnika szczególnie rano i wieczorem.
latacz 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Paź 23, 2009 14:39
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 13:57    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Hejas,

Nie macie problemów z internetem (UPC) ostatnimi dniami ?
ryswawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Pon Maj 12, 2008 18:10
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lis 16, 2011 10:31    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Witam!
Też mam inernet w UPC od 2lat i nigdy nie miałem z nim problemu,z telewizją czasami tak. Smile
ooourbanooo 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lip 21, 2009 18:04
Posty: 13
Skąd: Gdańsk - BK

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 9:40    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

u mnie problemy zaczely sie w czwartek z rana.
wieczorem nadal nie mialem neta wiec zadzwonilem na helpdesk i mial przyjsc ktos w poniedzialek wieczorem. (caly weekend bez internetu! - sam nie moge w to uwierzyc ze przezylem)
zamiast wizyty byl tylko telefon ze maja jakis problem z naszym blokiem i ze usterki powinny zniknac w ciagu 48h i rzeczywiscie juz jest wszystko ok.
dziwne jest tylko to ze mieli problem z naszym blokiem a mimio wszystko czesc osob nie miala zadnych problemow, a czesc miala i to spore.
ooourbanooo 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lip 21, 2009 18:04
Posty: 13
Skąd: Gdańsk - BK

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 9:42    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

pytanie z innej beczki - czyj jest zielony fiat ktory jest uruchomiony od samego rana?
wychodzilem z do okolo 7 i samochod byl wlaczony bylem znowu pod blokiem o 8.30 i samochod dalej byl wlaczony. dziwne!
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Śro Lis 23, 2011 18:22    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

ostatnio faktycznie UPC częściej nie działa!
raskar 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Maj 24, 2010 19:55
Posty: 29
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 14:04    Temat postu: Uszkodzony zamek w piwnicy

Witam

Do jasnej cho................y. Czy k...........wa w tym bloku mieszkają aż takie buraki. Szlag mnie zaraz trafi!!! Część C wejście do piwnicy wyłamany zamek w drzwiach. Nie słyszałem ostatnio o jakimś włamaniu więc założenie proste że jeden z mieszkańców zgubił klucz do tych drzwi i postanowił wyłamać zamek zamiast poprosić sąsiada o klucz celem dorobienia. Jest tam osiem piwnic 35,36,28,29,39,40,41,42. Więc mamy ośmiu podejrzanych. Proszę o info czy ktoś wie coś w tej sprawie. Ja się zastanawiam czy nie zgłosić sprawy na policję. Przyjadą - przejdą się po mieszkaniach i sprawdzą klucze - rozwiązanie się znajdzie.

Pozdrawiam
filuuu 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 29, 2011 21:45
Posty: 6
Skąd: blekitna kaskada

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 20:31    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

w bloku C do wpinic o numerek mniejszych czyli 25-32 to samo bylo swego czasu...

ja gdy zgubilem klucz pozyczylem kulturalnie kluczyk i swoja klodke spilowalem a nie rozwalalem drzwi...
bydło naprawde...

to samo sie tyczy parkowania tuz przy wyjscu z klatki w bloku C.. jakis drogi citroen na zmiane z wv tez z wyzszej polki... ludzie przy pieniadzach tylko ogłady brak...
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 18:49    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Jutro zebranie, na ostatnim spotkaniu nie byłem, może mi ktoś szerzej nakreślić o co chodzi???
do_domku 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Lip 26, 2010 21:53
Posty: 66
Skąd: Chełm

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 22:08    Temat postu: zebranie

zwołalismy zebranie bo chcemy wybrać Zarząd z właścicieli, na razie naszym Zarządem jest MSM, oraz Zarządcą - administratorem też MSM czyli wygląda to tak, że nikt ich nie rozlicza, bo przecież spotkanie raz w roku ciężko nazwać bieżącym rozliczeniem. Dlatego np. odbudowa wiaty śmietnikowej trwa już ponad pół roku.... MSM tu nie mieszka, nie patrzy na walające się śmieci i im po prostu nie zależySad byleby pieniadze z czynszu schodziły regularnie...

Nowy Zarząd musi być wybrany przy udziale notariusza i dlatego bardzo ważne jest żeby jutro było nas co najmniej 51%. Notariusza opłacamy z naszych wspólnych pieniędzy, szkoda by było je zmarnować.

Ponadto Rada Wspólnoty wybrana na pierwszym zebraniu w 2010 r. odwiedziła w drugim i trzecim tygodniu marca wszystkie mieszkania w naszym bloku i zebrała informacje wstępne co do wizji zarządzania naszą Wspólnotą, niestety w kilku nie udało się zastać właścicieli - to chyba dotyczy też Twojego mieszkaniaSmile niestety Rada Wspólnoty jako organ we Wspólnocie niewiele może i dlatego trzeba jutro wybrać Zarząd. A po więcej szczegółów zapraszam jutro na piąte piętro o 18, weź ze sobą dowód osobistySmile
raskar 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Maj 24, 2010 19:55
Posty: 29
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 18:45    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Czy może ktoś napisać co było na zebraniu dzisiaj o 18? Nie miałam jak zostawić dziecka i nie byłam na spotkaniu. Dzięki
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama