portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » WAWELSKA 4G
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

WAWELSKA 4G

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 14, 15, 16     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
raskar 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Maj 24, 2010 19:55
Posty: 29
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Sty 31, 2018 18:32    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Witam

Chciałem polecić do remontów mieszkań chłopaka - no niesamowita robota. Dba o szczegóły, ZAWSZE po sobie sprząta - normalnie - pierwszy raz spotkałem się z budowlańcem z powołania. Chłopak wykonał świetną robotę - zdarł 68 metrów sufitów, potem je ładnie wyrównał i pomalował. Remont razem z pomalowaniem ścian w dwóch pokojach zajął mu 8 dni. W mojej ocenie zrobił to bardzo dobrze i dokładnie. Ponieważ mam dzieci i podczas remontu musieliśmy spać w mieszkaniu bardzo ważne jest to, że wszystko było pozabezpieczane a po zakończeniu pracy w danym dniu wszystko posprzątane (łącznie z wymyciem podłogi). I chcę zaznaczyć, że nie jest to nikt znajomy czy rodzina. Podsumowując POLECAM kontakt to Tomek 508 247 383.
Mama813 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 09, 2018 16:22
Posty: 2
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 16:48    Temat postu: Re: WAWELSKA 4G

Witam
Jakiś czas temu kupiłam auto i stawiam je na parkingu przed blokiem 4g. Auto już dwa razy zostało zarysowane nie wiem przez kogo bo oczywiście osoba, która to zrobiła zachowała się jak ....... Wczoraj lub dzisiaj zostały porysowane mi całe drzwi w aucie. Nie jest to fajne bo może auto nie jest warte milion złotych ale ja cieżko pracowałam aby je kupić. Jeżeli nie szanujemy cudzej własności to ja od dzisiaj tez nie będę uważała jak otwieram drzwi przy wysiadaniu bo przecież jedna rysa czy dwie na CUDZYM aucie to mam to w d...
Odpowiedz do tematu Strona 16 z 16 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama