portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Listonosz
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Listonosz

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 13:47    Temat postu: Listonosz

Głupie pytanie.
Zastanawiam się czy poczta dochodzi do was od jakiegoś tygodnia, dwóch normalnie? Czekam na trzy ważne listy, które powinny dojść już dawno. A w skrzynce pusto od jakiegoś czasu?!
Dziwi mnie to ponieważ zawsze przychodzi jakiś spam z banków, firm itd niemal codziennie, a teraz nic od ponad tygodnia:/
Stąd pytanie - czy widzieliście ostatnio listonosza Razz budynek 4E.
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 14:18    Temat postu: Re: Listonosz

Dochodzi - wczoraj wyjmowałem listy, a zagladam do skrzynki codziennie Smile Blok G
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 16:13    Temat postu: Re: Listonosz

do mnie priorytet wyslany z innego miasta doszedl rowno po 10 dniachSad wiec moze faktycznie cos z listonoszem nie takSmile
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 1:26    Temat postu: Re: Listonosz

Ok. Dzięki za odzew. Coś mi tu mocno śmierdzi z tą pocztą. Jutro muszę do nich zajrzeć i dowiedzieć się czy listonosz może chory, albo może mnie nie lubi i listów do skrzynki nie wrzuca:/
Dajcie spokój żeby priorytety od prawie dwóch tygodni nie mogły dojść. Cała POCZTA Polska.
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 23:14    Temat postu: Re: Listonosz

Sprawę rozwiązałem już dawno, musiałem odwiedzić naszą pocztę. Okazało się że paczka i list sobie u nich leży od 10 dni. Awizo powinno być w skrzynce dwa razy, nic jednak nie było.

Od tamtej pory znowu czekam na ważne listy typu PIT itd, jednak w skrzynce pustki. Po tym jak osobiście musiałem jechać na pocztę po własne przesyłki już nic mnie nie zdziwi, już wiem że pracują tam ludzie "niekompetentni", zaczyna mnie to wkurzać. Bo albo listonosz po prostu nie donosi mi poczty, albo miłe panie z poczty mu ich nie dają, albo jakiś "Stanisław Anioł" podbiera mi jakimś sposobem korespondencje.

Tylko ja mam takie przypadki, czy może u Was również PP nawala?
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 7:50    Temat postu: Re: Listonosz

Ja ostatnio bylam mile zaskoczona jak listonosz do mnie zadzwonil domofonem i poinformowal, ze wlozyl do skrzynki zwykly poleconySmile
sylviat 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Wrz 22, 2007 21:44
Posty: 111
Skąd: orunia

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 17:35    Temat postu: Re: Listonosz

kilka miesiecy temu kilka razy zdarzyło mi sie zamawiac cos przez internet(bardzo lekkie i małe rzeczy),czekałam w domu na listonosza,ale ten nie dzwoniac do mnie wkladal zawsze awizo do skrzynki,po rzeczy musialam zawsze jechac sama,w koncu kiedys pani na poczcie mi powiedziala ze nie maja mojej paczki,jest ona na poczcie na oruni gornej i jak mi sie nie podoba to moge zlozyc skarge.złozylam meilowa skarge ,ktora bardzo szybko dotarła do naszej filii na Jadwigi i poproszono mnie o jej wycofanie,zgodzilam sie pod warunkiem ze to sie nie powtorzy ale widze ze nadal jest to samo.ja jak narazie paczki dostaje.zobaczymy dalej.niewiem w czym tkwi problem.tłumaczyli ze nie maja samochodu i listonosz nie wezmie naraz wszystkiego wiec nawet nie biora tylko od razu wkładaja awizo a ja mam sobie sama odebrac.:/ :/
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 20:17    Temat postu: Re: Listonosz

Ale kogo to interesuje że listonosz nie ma samochodu? Zdziwiony Płacimy za doręczenie paczki, taka umowa. Nic tylko skargi pisać, pisać i pisać do głownego odziału.
Mi już też zdarzyło się nie raz że wkładał od razu awizo na coś małego, mimo że w domu byłem.
W ogóle ta poczta na K. Jadwigi to jedno wielkie nieporozumienie.
O wiele bardziej kompetentni listonosze i babki w okienkach są na Górnej, mimo że i tamtej poczcie do ideału daleko.
Widać Poczta Polska przeżywa kryzys, nikt tam pracować nie chce. Zatrudniają więc ludzi z łapanki.

Listy do mnie nadal nie doszły, jutro znowu muszę ich odwiedzić Zdegustowany
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 10, 2010 10:39    Temat postu: Re: Listonosz

Jak musze cos wieczorem wyslac korzystam z poczty na oruni gornej - sa MEGA kolejki (za drzwi wejsciowe) i jedno okienko otwarte....
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama