portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Uwaga na kradziez paliwa
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Uwaga na kradziez paliwa

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 21:10    Temat postu: Uwaga na kradziez paliwa

W nocy ze srody na czwartek ktos ukradl mi z baku paliwo czyniac pewne szkody (blok G) . Nie wiem czy wczesniej takie sytuacje mialy miejsce na osiedlu i pewnie nie da sie nic z tym zrobicSad
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 23:42    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

Zajrzyj na forum: www.wawelska4.fora.pl Tam może być wyjaśnienie Twojego problemu.
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 7:38    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

Jakos nie widze tam wyjasnienia tego problemu!

Co do kradzieży to rzeczywiście ostatnio śmierdziało paliwem przed blokiem - nawet wczoraj w okolicach 21 w poblizu czerwonej skody kombi...

Co dokładnie uszkodzili korek wlewu?

Ja na szczęście mam pustki w baku...

Pozdrawiam
marchew
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 10:01    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

Czytajac to forum to sie tylko przerazilam.
Nie wiem czy wyjasnieniem maja byc smieci na balkonie. Niemniej jednak jakbym tylko dorwala tego cwaniaka....
Nie wiem co dokladnie uszkodzili, bo samochod jest w warsztacieSad
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 11:29    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

owszem zdarzyło się to kiedyś mnie,auto stało koło bloku 4a ale na parkingu tym dużym przed wszystkimi blokami.Ktoś przeciął wężyk pod autem,mąż nim nawet gdzieś pojechał i nie wiedział o tym,że jedzie na oparach(mieliśmy popsuty wskaźnik paliwa) dopiero gdy podjechał zatankowac to sie okazało,że paliwo wypływa dołem..
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 21:12    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

pollyona19 śmieci nie powodują,że ktoś jest złodziejem lub nie....Inne względy o tym decydują, ale nie będę poruszał głębiej tego tematu tutaj...
W każdym razie zaczęły się kradzieże na osiedlu.
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 13:12    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

ale nie pisze ze to na pewno ma cos z tym wspolnego
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 7:10    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

co za roznica i tak posty na "tamtym" forum usunieto (te o smieciach) - normalnie pełna cezura Zdegustowany
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 22:12    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

O tym paliwie nic nie wiedziałem.
Ja ostatnio i tak jestem już czujniejszy, dwa razy jakiś kretyn spuścił mi powietrze w oponie. Parkuję zawsze na parkingu ( nie na chodniku, środku drogi itd) tylko na parkingu. Nie wiem, czy to jakiś sąsiad czy dzieciak, ale obserwuje i jak dorwę to łapy połamię.
Coś ktoś napisał na tamtym forum o tych kolesiach od BMW parkowanym na zakręcie. Nie wiem czy to jakiś żart czy prawda. Bo na gangsterów mi oni raczej nie wygladają Kwasny No ale... można ich poobserwować.

Z tym paliwem, włamaniami do piwnic i innymi ekscesami trzeba zacząć się trochę przejmować. I zamiast płacić 3000zł na drzewka powinniśmy pomyśleć i jakimś tanim systemie monitoringu.
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 10, 2010 10:33    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

No właśnie tani monitoring za duzo nie pomoze - bedzie działał jak "straszak", to chyba lepiej zamontować puste obudowy od kamer.
Znajomi mieszkaja na oruni południe i miała tam miejsce taka sytuacja:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Najciemniej-jest-pod-kamera-n31646.html

Ale zawsze mozna jakos sie dogadać (cena - jakosc) np. kupić większosc kamer stacjonarnych a tylko kilka obrotowych - no tylko trzeba chciec...

Mieszkam tu od niedawna, ale nie widac jakiegos wielkiego zapału wśród "starych" mieszkańców osiedla, kazdy tylko pisze i nic wiecej (a z tymi ekscesami kradziezy bedzie tylko gorzej).
Nasz blok "G" ma chyba najmniej do powiedzenia nt. monitoringu, powinni wypowiedziec sie ludzie ktorzy dłużej tu mieszkaja (gdzie jakie kamery itp). Do komisariatu mamy blisko, wiec problemu chyba nie bedzie, ale musza dogadac sie wszystkie wspolnoty, a my musielibysmy zrzucic się na budowe monitoringu z uwagi na mało zasobny fundusz remontowy.

Oczywiście jestem za budowa monitoringu, wiec czekamy na jakiegos chętnego "koordynatora" budowy systemu Smile

Pozdrawiam
marchew
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 10, 2010 11:50    Temat postu: Re: Uwaga na kradziez paliwa

Rzeczywiście te kamery na górnej to jakaś parodia, ale ważne że w ogóle są. Zawsze to jakiś straszak na bezmózgich wandali i złodzieji. Z tego co się orientuje jedna taka kamera to wydatek rzędu o 5 do 10 tysięcy. U nas na Wawelskiej wystarczyłyby 3 sztuki w najlepszych miejscach.

Trzeba temat poruszyć na kolejnych zebraniach..bo wolę mieć pod blokiem kamerę aniżeli ładne choinki.

Rolling Eyes
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama