portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Nowa Małomiejska
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowa Małomiejska

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mieszkaniec_4a 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Sob Cze 19, 2010 20:29
Posty: 2
Skąd: orunia Górna

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 20:35    Temat postu: Nowa Małomiejska

Witam wszystkich, chciałbym się spytać, czy nie martwi Was planowana rozbudowa Małomiejskiej? Czy jak ona zostanie poszerzona to czy nie będzie nam przeszkadzał hałas? Zastanawiam się czy nie będziemy mieli w związku z tym, w przyszłości, problemów ze sprzedaniem naszych mieszkań?

Pozdrawiam,
Arek
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 12:52    Temat postu: Re: Nowa Małomiejska

Nie martwi bo to MOZE do 2020 roku, wiec 3 razy sie plany zmienia, a swoja droga to mam nadzieje ze postawia ekrany...
mieszkaniec_4a 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Sob Cze 19, 2010 20:29
Posty: 2
Skąd: orunia Górna

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 22:46    Temat postu: Ekrany

Mam nadzieję, że się nie mylisz. Z tego co piszesz jedyne co nam zostaje to mieć nadzieję, że postawią ekrany bo w innym wypadku to będziemy mieli problem.

Arek
marchew112 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:15
Posty: 48
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 11:45    Temat postu: Re: Nowa Małomiejska

No jak w planach nie bedzie ekranow to oprotestujemy budowę (tak jak mieszkancy osiedla przy petli na nowej lodzkiej) - nowa malomiejska w tym wypadku powstanie 2030
Wrzeszcz 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lis 04, 2009 21:01
Posty: 52
Skąd: Wrzeszcza

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 7:57    Temat postu: Re: Nowa Małomiejska

jest szansa ze do tego czasu małomiejska zmieni sie w małowiejską zapchaną i nikt nie dojedzie do naszego osiedla a wtedy napewną ceny naszych mieszkan poszybują, a tak poważnie o ekrany trzeba walczyć bo inwestor bedzie oszczedzać na czym sie da
gogo
Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 21, 2006 15:10
Posty: 11

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 10:40    Temat postu: Re: Nowa Małomiejska

Też mi się wydaje, że nowa Małomiejska to dość odległa przyszłość :/
A jeśli chodzi o ekrany to kojarzę, że przy zakupie mieszkania w biurze poinformowano mnie, że ekrany będą. Jednak minęło już trochę czasu a ekranów nie widać. Nie wiem jak u was ale u mnie (budynek B) już na dzień dzisiejszy hałas z ulicy jest dość uciążliwy.
olis71 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Wto Wrz 27, 2011 9:29
Posty: 2
Skąd: Gdańsk- Orunia

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 9:36    Temat postu: odp.

Może warto byłoby zająć się tą sprawą, zgłosić, zapytać....żebyśmy nie pozostali z niczymSmile
backus 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 21, 2011 0:22
Posty: 2
Skąd: Błękitna Kaskada

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 22:24    Temat postu: Re: Nowa Małomiejska

Spokojnie, w dzisiejszych czasach żadna inwestycja publiczna nie może przejśćdo etapu projektowania czy budowy bez poprzedzających ją konsultacji społecznych.

Póki tam na górze nie wykrystalizują się jakieś konkretne plany po studium wykonalności (czyli takich wstępnych wizjach projektowych) nie ma co się tym przejmować.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama