portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Problem bloków A i B - delikatnie mówiąc złodziejstwo
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Problem bloków A i B - delikatnie mówiąc złodziejstwo

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pady
Nowy na forum


Dołączył: Wto Wrz 05, 2006 17:12
Posty: 4

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 10:29    Temat postu: Problem bloków A i B - delikatnie mówiąc złodziejstwo

Od jakiegoś czasu zauważyłem naszych "sąsiadów" z domków jednorodzinnych, którzy z wielkim umiłowaniem pozbywają się odpadów w naszym śmietniku.
Z racji tego, iż nie ma tam zamka sprawa jest bardzo nagminna!!
W ciągu 3 dni odkąd zwróciłem na to uwagę naliczyłem około 15 przypadków - a widziałem je tylko okazjonalnie wychodząc z domu lub wracając.
Nasi "drodzy" sąsiedzi próbują również wyrzucać w śmietniku 4 ale tam jest klucz - czasami zdarza się rzut "za 3" pod konstrukcją dachu.
Przychodzą niby z psem, niby wracając ze sklepu inni przyjeżdżają rowerami a większość z nich nie odchodzi spod śmietnika chodnikiem tylko znika niczym domorosły iluzjoniasta od razu za skarpą.
Proponuje czym prędzej wstawić zamek i dorobić klucze.
No chyba, że nas na to stać i mamy szeroki gest, a co? Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama