portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
efka25 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 23, 2011 20:38
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Błękitna Kaskada-Wawelska

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 20:56    Temat postu: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

Witam wszystkich sąsiadów.
Po pierwsze dziękuję wyrozumiałym sąsiadom z "4", którzy dosyć długo znosili głośnie krzyki grających w powołanej przez naszych osiedlowych synów piłkarskiej ligi z Wawelskiej.
Jednak nadszedł kres gry w piłkę na naszym osiedlu na trawie i dzieciaki są zmuszone do gry na parkingu pomiędzy garażami Crying or Very sad ...
W cywilizowanym świecie wielki wstyd dla osiedla , miasta...
Ale od czego są rodzice? Szukam sprzymierzeńców w rozpoczęciu starań o powstanie boiska z wysoką siatką na naszym ukochanym, świeżo wysprzątanym pasie przy Małomiejskiej. Wiem, Wiem, miasto niechętne itd, itp
Jeśli dziś nie zadbamy o sportowy rozwój naszych młodzieńców za 2-3 lata możemy zderzyć się z nieciekawą rzeczywistością przesiadujących pod klatkami wyrostków..
Kto jest chętny do współpracy?
Smile
pilz0 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Gru 09, 2006 13:23
Posty: 17

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:51    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

efka25 napisał:
Witam wszystkich sąsiadów.
Po pierwsze dziękuję wyrozumiałym sąsiadom z "4", którzy dosyć długo znosili głośnie krzyki grających w powołanej przez naszych osiedlowych synów piłkarskiej ligi z Wawelskiej.
Jednak nadszedł kres gry w piłkę na naszym osiedlu na trawie i dzieciaki są zmuszone do gry na parkingu pomiędzy garażami Crying or Very sad ...
W cywilizowanym świecie wielki wstyd dla osiedla , miasta...
Ale od czego są rodzice? Szukam sprzymierzeńców w rozpoczęciu starań o powstanie boiska z wysoką siatką na naszym ukochanym, świeżo wysprzątanym pasie przy Małomiejskiej. Wiem, Wiem, miasto niechętne itd, itp
Jeśli dziś nie zadbamy o sportowy rozwój naszych młodzieńców za 2-3 lata możemy zderzyć się z nieciekawą rzeczywistością przesiadujących pod klatkami wyrostków..
Kto jest chętny do współpracy?
Smile
pomysł budowy boiska umarł w zeszłym roku kiedy miasto odmówiło dzierżawy placu przy małomiejskiej Sad
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Śro Maj 25, 2011 9:41    Temat postu: boisko

Przecież na tym pasie powstanie w przyszłości Nowa Małomiejska.
do_domku 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Lip 26, 2010 21:53
Posty: 66
Skąd: Chełm

PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 12:59    Temat postu: działka

ale z drugiej strony osiedla, między domkami jedn. / małomiejską i blokami 4g i nowo budowanym 4h jest działka która nie będzie pod ulicę. Nasza droga spółdzielnia MSM dostała namiary na tę działkę i jak do tej pory niestety nic się nie dowiedziała Sad chyba nie leży im na sercu ani boisko ani duży porządny palc zabaw dla naszych dzieci Sad może czas zmienić MSM na kogoś bardziej i chętniej współpracującego z mieszkańcami? czy ktoś się orientuje o Prestiżu który zarządza u Górskiego np?
han.nah 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lip 08, 2011 21:13
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 21:21    Temat postu: boisko - koniecznie

Witam,
chociaż nie mam dzieci, to chętnie wesprę budowę boiska, gorąco namawiam rodziców do starań w tym zakresie! Jestem mieszkanką lokalu w bloku 4d, i m.in. pod moimi oknami odbywają się te nieszczęsne mecze - powiem szczerze, to jest nie do zniesienia! Codziennie jeśli nie pada nie można wysiedzieć w mieszkaniu, nie mówiąc już o wychodzeniu na balkon, piłka nie raz ląduje na balkonach, a hałas jest potworny.

Ja rozumiem, że dzieci muszą się gdzieś bawić, ale apeluję też o szacunek do sąsiadów... Wcale się nie zdziwię jak ktoś w końcu nie wytrzyma i dojdzie do przykrych sytuacji. Człowiek wykończony po południu po pracy nie ma szans na chwilę wypoczynku, bo do 22 musi wysłuchiwać nieludzkiego wydzierania!
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 15:33    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

a mnie bawią fryzury blokowych piłkarzy.....każdy z nich zapuszcza tzw.kometęSmile
bombi1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Pią Wrz 07, 2012 14:15
Posty: 18
Skąd: gdańsk-niestety :)

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 14:40    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

no i co boisko powstało i tyle. Aż 5 osób się tym zajęło.
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 22:58    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

Nazywasz to boiskiem??? Spróbuj tam pograć, kamienie, nierówności, pokrzywy i w ogóle dzieci w Etiopii mają lepsze warunki do gry.

Nie krytykuję wykonawców. Bo to się chwali, samą inicjatywę itd. Krytykuję natomiast PolService i wspólnotę ze śledziowni. U nas nie ma NIC!! Ba!! w najnowszych blokach nawet zapomniano o parkingu. Z dzieciakiem by pójść na plac zabaw czy boisko trzeba ruszać najbliżej na górną Kwasny Wspaniałe osiedle...
efka25 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 23, 2011 20:38
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Błękitna Kaskada-Wawelska

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 22:54    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

Może sprostuję - tematem zajęły się 2 w porywach do 3 osób . A reakcje użytkowników forum są "typowo polskie" Smile sporo uwag i ZERO działania. Tak tak, te chwasty i kamienie w czerwcu usuwało ok. 10-15 osób z kilkuset mieszkających na osiedlu…
Wiem natomiast, że „etiopskie” boisko pozwoliło wziąć udział już w jednym turnieju, na kolejny chłopcy z KS Błękitna Kaskada (tak nazywa się drużyna) zapisali się nawet do WarszawySmile Trzeba wiele chęci i entuzjazmu, aby na naszym klepisku, tymczasowym boisku codziennie trenować po szkole do późnego wieczora!
Zatem zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia naszych najbliższych działań w sprawie boiska na pasie Małomiejska, ale w REALU a nie na forum. Bo od pisania na forum nic się nie zmieniSmile, chyba, że któryś z sąsiadów ma ochotę zacząć pisać np. blog promujący KS Błękitna Kaskada i zachęcający sponsorów do wsparcia i rozwoju młodych piłkarzySmile
kararinah 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 23, 2012 13:04
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 8:25    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

dla jednych to boisko, a dla innych miejsce do wyprowadzania psów, królików i kotów, kpina jakaś i tyle!!!!
drodzy rodzice dzieci grających tam w piłkę, przejdzcie się tam w niedziele, lub wieczorem to zobaczycie co sobie niektórzy mieszkańcy naszego osiedla robią z tego że tam małe dzieciaczki przebywają!!!
bombi1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Pią Wrz 07, 2012 14:15
Posty: 18
Skąd: gdańsk-niestety :)

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 9:50    Temat postu: Re: Boisko dla młodych piłkarzy"Wawel Liga"

A ja bym miał prośbę, żeby coś więcej o tej drużynie i o turniejach coś więcej napisać może w oddzielnym poście.
Powiem szczerze że mnie to zainteresowało Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama