portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Zamiar kupna
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zamiar kupna

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Piterson 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Paź 15, 2011 13:34
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 13:42    Temat postu: Zamiar kupna

Witam mieszkańców osiedla Błękitna Kaskada. Rozważam kupno mieszkania w bloku który ma być nie długo oddany i stąd moje pytanie do Państwa : czy warto ? Właściwie byłem już zdecydowany ale dopiero potem doszło do mnie że to aż ponad 40 rodzin w jednej klatce...Wiem że swoje się chwali ale prosił bym Państwa o szczere opinie...pozdrawiam serdecznie
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 14:58    Temat postu: Re: Zamiar kupna

Mieszkam od 3 lat. I nie narzekam. Plusy: blisko sklepy, pusta poczta, dobra przychodnia, fajna parafia, fajne tereny do spacerów z psem (i teraz jeszcze zbiornik retencyjny), blisko do pracy i bez korków(bo za obwodnicą), niedługo tramwaj będzie, lubię moje mieszkanie, sąsiedzi mi nie przeszkadzają (jest cicho), klatka wysprzątana, czynsz ok. Minusy:korki do centrum(ale tramwaj to może rozwiąże).
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 12:22    Temat postu: Re: Zamiar kupna

Jeśli zamierzasz dojeżdzac do centrum to lepiej odpuść tu sobie mieszkanie. Największe korki w gdansku tylko u nas. Reszta poprawna.
LadyCascade 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Sie 28, 2010 12:44
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 23:59    Temat postu: Re: Zamiar kupna

Mieszkam tu też 3 lata i nie uważam, że z powodu korków miałabym komuś odradzać kupno mieszkania właśnie w tym miejscu.Korki są teraz wszędzie tak naprawdę, Gdańsk się przebudowuje więc powinniśmy się przyzwyczaić do tego jak jest.Super sprawą jest to, że niedługo z samochodów większość przeniesie się na tramwaj co bardzo ułatwi szybszy dojazd. Jeśli chodzi o liczbę mieszkańców w jednym bloku to też tego jakoś nie odczuwam, co wracam do domu,to na klatce cisza..., nie ma nikogo, jedna osoba gdzieś tam się przewija, na balkonach mało kogo się widzi, gdzieś tam ktoś zasłania rolety, więc nie obawiaj się,że będzie tłok na klatce, bo nie będzie Very Happy Osobiście uwielbiam to osiedle, blisko wszędzie, sklepy jakie tylko chcesz, Biedra, Bomi, Lidl, niedaleko Pepco x 2,Rossmamm lada moment będzie otwarty, pizzerie, fryzjer, second handy Hyhy stawek, ławeczki,kawałek dalej mega wielki park oruński...Tak więc polecam.
pollyona19 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Maj 14, 2008 13:33
Posty: 82
Skąd: Gdnaks-Ujescisko

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 15:56    Temat postu: Re: Zamiar kupna

Plus problemy ze znalezieniem wieczorem wolnego miejsca parkingowego (swoja droga blok z 42 mieszkaniami i 4 garazami - super ), prawdopodobienstwo ciagle obitego samochodu z uwagi na waskie miejsca parkingowe oraz wybitny brak umiejetnosci parkowania niektorych mieszkancow.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama