portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Budynek 4 I
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budynek 4 I

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kararinah 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 23, 2012 13:04
Posty: 27
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 15:18    Temat postu: Re: Budynek 4 I

niższa to może i ona jest, ale przez pierwsze 3 miesiące. Pośpiech jest zlym doradcą. Radzę dobrze dopytywać. Nawet w reklamach podają ceny które obowiązują przez pierwsze 3 m-ce. Ponadto jesli rozmawiacie z kimś od nich tel. spisujcie imię i nazwisko oraz datę rozmowy. Może się przydać Smile
Marcin.99 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Sty 16, 2013 19:09
Posty: 18
Skąd: Gdańsk - Orunia

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 18:38    Temat postu: Re: Budynek 4 I

Właśnie interesuje mnie czy ta stawka jest przez cały czas umowy czy tylko na 3 miesiące?
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 23:38    Temat postu: Re: Budynek 4 I

Przy rozmowie telefonicznej pytałem chyba ze 3 razy i kolo powiedział, że umowa na 24 miesiące i przez cały jej okres jest ta sama cena. W piątek mają montować - na pewno przeczytam umowę przed podpisaniem.
Marcin.99 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Sty 16, 2013 19:09
Posty: 18
Skąd: Gdańsk - Orunia

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 20:28    Temat postu: Re: Budynek 4 I

Też się o to pytałem i twierdził, że opłata nie wzrośnie. Mówił o jakimś ubezpieczeniu ok 5 zł ale to można gdzieś tam zadzwonić i rezygnujesz z tego. Daj znać jak tam podpiszesz umowę.
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 21:16    Temat postu: Re: Budynek 4 I

Dziś zamontowali. Dokładnie jeszcze nie czytałem umowy, ale znalazłem wpis, że cena dotyczy całej długości umowy (24 mies.)
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 0:28    Temat postu: Re: Budynek 4 I

A ja gadałem z tym kolesiem i umówiłem się z nim na Telewizję MAX HD z nagrywarką, 30Mb internetu i telefon 4h za 105zł z umową na 24 miesiące. Ale zadzwoniłem na infolinię i dostałem dokładnie taką samą umowę ale na 12 miesięcy Smile Facet chciał mi dać 60Mb internetu ale ja nie chcę więcej niż 30.
Odpowiedz do tematu Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama