portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
arczik 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 18, 2012 8:41
Posty: 9
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2012 8:45    Temat postu: Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4

Witam wszystkich.
Nie denerwuje was szanownych mieszkańców to wysypisko śmieci, które widać z okien naszych mieszkań?Wie ktoś co jest nie tak z tym terenem i dlaczego nikt tego nie sprząta?Wysłałem mail do komendanta Straży Miejskiej z prośbą interwencje, zobaczymy co z tego wyniknie
Zalamany
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2012 19:31    Temat postu: Re: Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4

Co roku sytuacja się powtarza. Pas zieleni należy do miasta. W tamtym roku po interwencji mieszkańców miasto zostało upomniane, a pas sprzątnięty. Porządek zapanował na krótko. Na dzień ziemi mieszkańcy sami go sprzątnęli ponownie. W marcu widziałem jak straż robi zdjęcia śmieci na pasu zieleni. Nic z tego nie wynikło jak na razie. Wydaje mi się, że znów sami będziemy musieli go sprzątnąć, bo przecież straż nie nałoży mandatu na swojego pracodawcę.
arczik 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 18, 2012 8:41
Posty: 9
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 15:16    Temat postu: Re: Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4

Oto treść maila jaki dostałem od Straży Miejskiej.Może wreszcie ktoś uprzątnie ten teren.

Szanowny Panie,



W odpowiedzi na Pana wiadomość, chciałbym zapewnić, że sprawa znana jest Straży Miejskiej w Gdańsku. Dzięki Pana wcześniejszej korespondencji o opisanej sytuacji zostały zawiadomione odpowiednie służby.

Informuję Pana, że do uprzątnięcia terenu między ulicą Małomiejską i Wawelską 4 wyznaczony został Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku. Straż Miejska będzie monitorować działania zalecone ZDiZ.



Dziękuję za monitorowanie sprawy.



Z poważaniem,



Leszek Walczak,

Komendant

Straży Miejskiej w Gdańsku
Piterson 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Paź 15, 2011 13:34
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 02, 2012 12:13    Temat postu: Re: Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4

A docelowo wiadomo co tam ma być?
IzoLaToR 
   

Początkujacy


Wiek: 47
Dołączył: Nie Wrz 26, 2010 18:47
Posty: 5
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 21:22    Temat postu: Re: Zanieczyszczony pas zieleni Małomiejska-Wawelska 4

Piterson napisał:
A docelowo wiadomo co tam ma być?

Rezerwa terenowa pod Nową Małomiejską
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama