portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
arczik 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 18, 2012 8:41
Posty: 9
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 10:12    Temat postu: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Witam.
Kto poprze umieszczenie zakazu gry w piłkę między budynkami 4D i 4E. Dzieciaki hałasują niemiłosiernie, że czasem okna nie można otworzyć. Poza tym niszczą trawnik i elewację budynków Evil or Very Mad
Ostatnio nawet namalowali linie boiska jakąś kredą. Evil or Very Mad
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 17:55    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

No straszne....namalowali linie boiskaSmile wredne dzieciaki....
Nic nie podpiszę. Zabawy na podwórku to jedno z lepszych wspomnień z mojego dzieciństwa i cieszmy się ze przy kompie nie siedzą biedaki, ale kumpli w realu mają.
p.s. to nie moje dzieciaki, bo takowych nie mam.
arczik 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 18, 2012 8:41
Posty: 9
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 18:19    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

ulalala napisał:
No straszne....namalowali linie boiskaSmile wredne dzieciaki....
Nic nie podpiszę. Zabawy na podwórku to jedno z lepszych wspomnień z mojego dzieciństwa i cieszmy się ze przy kompie nie siedzą biedaki, ale kumpli w realu mają.
p.s. to nie moje dzieciaki, bo takowych nie mam.


Współczuję, ja też grałem w piłkę tylko....że na trawie, a pod blokiem nikt nawet nie myślał bo chodnik czy ulica to nie miejsce na taką zabawę.Zresztą pewnie prędzej czy później któryś się uszkodzi na polbruku i wtedy dopiero będzie płacz.
Pozdrawiam.
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 20:00    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

No tylko, że trawy tu nie ma. Bo raczej nikt nie pozwoli swojemu dziecku grać na pasie zieleni przy Małomiejskiej. A kolano zedrzeć sobie to nawet należy w dzieciństwieSmile
ryswawa 
   

Stały bywalec


Wiek: 56
Dołączył: Pon Maj 12, 2008 18:10
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 21:01    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Witam!
Pomimo,że nie mieszkam w żadnym z tych bloków to popieram zakaz gry w piłkę między blokami.Myślę,że nie jest to miejsce do tego przeznaczone. Zły
IzoLaToR 
   

Początkujacy


Wiek: 47
Dołączył: Nie Wrz 26, 2010 18:47
Posty: 5
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 21:20    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Gra w piłkę? Tam się mecze ligi mistrzów odbywają! Swoją drogą to gdzie te dzieciaki mają grać jeśli w okolicy nie ma boiska gdzie można się wyszaleć? Zakazać jest łatwo, choć zakaz i tak nie będzie przestrzegany, jak dzieciaki graja tak grac będą. Lepiej znaleźć inne rozwiązanie.
mieszkaniec2010 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 20, 2010 8:29
Posty: 115
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 8:17    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

rozumiem zarówno dzieciaki jaki mieszkańców którym to przeszkadza - sam bym się wkurzał gdyby mi pod oknem dzieciaki nawalały piłką w garaż... zamiast zakazów jednak warto poszukać rozwiązania - zarządcy administratorzy - działajcie! Smile
pilz0 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Gru 09, 2006 13:23
Posty: 17

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 18:16    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

arczik napisał:
Witam.
Kto poprze umieszczenie zakazu gry w piłkę między budynkami 4D i 4E. Dzieciaki hałasują niemiłosiernie, że czasem okna nie można otworzyć. Poza tym niszczą trawnik i elewację budynków Evil or Very Mad
Ostatnio nawet namalowali linie boiska jakąś kredą. Evil or Very Mad

Jak ci hałasują to trzeba było sobie domek w lesie wybudować. Czytam to forum i widzę że nie tylko dzieciaki ci przeszkadzają "społeczniku" Kwasny Hyhy
arczik 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 18, 2012 8:41
Posty: 9
Skąd: Gdańsk Orunia

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 19:13    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

pilz0 napisał:
arczik napisał:
Witam.
Kto poprze umieszczenie zakazu gry w piłkę między budynkami 4D i 4E. Dzieciaki hałasują niemiłosiernie, że czasem okna nie można otworzyć. Poza tym niszczą trawnik i elewację budynków Evil or Very Mad
Ostatnio nawet namalowali linie boiska jakąś kredą. Evil or Very Mad

Jak ci hałasują to trzeba było sobie domek w lesie wybudować. Czytam to forum i widzę że nie tylko dzieciaki ci przeszkadzają "społeczniku" Kwasny Hyhy


Tak hałasują , a dlaczego mam słuchać jak łupią po garażach.Za dużo mnie to mieszkanie pracy kosztowało żeby teraz mieszkać na "boisku"!
A dlaczego ty sobie domku nie wybudowałeś, co tatuś mieszkanko kupił 43m2???
09blok 
   

Bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Wto Maj 08, 2012 12:56
Posty: 33
Skąd: Orunia

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 13:11    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

arczik napisał:
pilz0 napisał:
arczik napisał:
Witam.
Kto poprze umieszczenie zakazu gry w piłkę między budynkami 4D i 4E. Dzieciaki hałasują niemiłosiernie, że czasem okna nie można otworzyć. Poza tym niszczą trawnik i elewację budynków Evil or Very Mad
Ostatnio nawet namalowali linie boiska jakąś kredą. Evil or Very Mad

Jak ci hałasują to trzeba było sobie domek w lesie wybudować. Czytam to forum i widzę że nie tylko dzieciaki ci przeszkadzają "społeczniku" Kwasny Hyhy


Tak hałasują , a dlaczego mam słuchać jak łupią po garażach.Za dużo mnie to mieszkanie pracy kosztowało żeby teraz mieszkać na "boisku"!
A dlaczego ty sobie domku nie wybudowałeś, co tatuś mieszkanko kupił 43m2???


Witam Wszystkich
Przepraszam, że się wtrącam do dyskusji ale może Państwo wiedzą gdzie są bloki bez dzieci, samochodów, srających psów, miauczących kotów najlepiej w centrum miasta z widokiem na może i las no i oczywiście bez jęczących sąsiadów.
Pomyślności Wszystkim
Szfakier 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 29, 2009 15:50
Posty: 19
Skąd: Gdańsk-Gdańsk

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 15:25    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

arczik napisał:
pilz0 napisał:
arczik napisał:
Witam.
Kto poprze umieszczenie zakazu gry w piłkę między budynkami 4D i 4E. Dzieciaki hałasują niemiłosiernie, że czasem okna nie można otworzyć. Poza tym niszczą trawnik i elewację budynków Evil or Very Mad
Ostatnio nawet namalowali linie boiska jakąś kredą. Evil or Very Mad

Jak ci hałasują to trzeba było sobie domek w lesie wybudować. Czytam to forum i widzę że nie tylko dzieciaki ci przeszkadzają "społeczniku" Kwasny Hyhy


Tak hałasują , a dlaczego mam słuchać jak łupią po garażach.Za dużo mnie to mieszkanie pracy kosztowało żeby teraz mieszkać na "boisku"!
A dlaczego ty sobie domku nie wybudowałeś, co tatuś mieszkanko kupił 43m2???

arczik co cie to interesuje kto komu kupił mieszkanko Wstyd .A ty jak chcesz mieć święty spokój to kwaterę na Łostowicach proponuję Rotfl
sylwia_be 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Maj 09, 2012 19:00
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 09, 2012 19:06    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Zgadzam się z zasadnością ustanowienia zakazu gry w piłkę!

To nie jest do tego miejsce, piłka nawala po garażach, "dzieci" drą się niemiłosiernie, a echo pomiędzy blokami niesie bardzo.

Współczuję wszystkim, którzy w domu pracują lub z innych względów potrzebują spokoju! Wszyscy mieszkańcy powinni szanować się nawzajem, a rodzice, którzy dziś nawoływali dzieci z balkonów do bojkotu zakazu najwyraźniej tego nie rozumieją.
ulalala 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Lis 07, 2008 21:58
Posty: 32
Skąd: gdansk

PostWysłany: Śro Maj 09, 2012 19:50    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Tak tylko co to znaczy "ustanowić zakaz gry w piłkę"? Tak po prostu, chcę to se ustanawiam i tabliczkę z OBI przyczepiam do słupka?
He, kto dał prawo tej osobie tak se ustanawiać? To pod dyktaturę podchodzi.
Mi przeszkadza jak ludzie fajki na balkonach jarają bo mi smród do domu wpada i co.... "zakaz palenia" jutro kupuję w markecie i ustanawiam swoje prawoSmile
pilz0 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Gru 09, 2006 13:23
Posty: 17

PostWysłany: Śro Maj 09, 2012 20:04    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

sylwia_be napisał:
Zgadzam się z zasadnością ustanowienia zakazu gry w piłkę!

To nie jest do tego miejsce, piłka nawala po garażach, "dzieci" drą się niemiłosiernie, a echo pomiędzy blokami niesie bardzo.

Współczuję wszystkim, którzy w domu pracują lub z innych względów potrzebują spokoju! Wszyscy mieszkańcy powinni szanować się nawzajem, a rodzice, którzy dziś nawoływali dzieci z balkonów do bojkotu zakazu najwyraźniej tego nie rozumieją.

ciekawe gdzie byłaś "sylwia" jak były poruszane inne tematy Question Nagle dzisiaj się znalazłaś na forum o 19.00Zdziwiony hehehe
sylwia_be
Nowy na forum


Dołączył: Śro Maj 09, 2012 19:00
Posty: 1
Skąd: Gdańsk Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Tomek2012 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Maj 10, 2012 11:31
Posty: 25
Skąd: Gdańsk - Błękitna Kaskada

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 11:57    Temat postu: Re: Kto podpisze się pod zakazem gry w piłkę 4D/4E???

Nie poprę tego zakazu, bo to jest podejście tylko jednostronne. Wszyscy stajemy się zaszufladkowani. Zamknięte osiedla, alarmy, monitoringi, wrogie spojrzenia, podejrzliwość, a co gorsza wrogość itp. A skąd to się bierze ? Właśnie z braku inicjatywy otwarcia jeden do drugiego człowieka. O ile zrozumiała jest jedna jak i druga strona w tym sporze o tyle mówimy o ludziach dorosłych i o świecie dorosłych, którego nie rozumieją i nie muszą wielokrotnie rozumieć DZIECI. Zjednoczmy siły i zróbmy coś, aby nasze i innych DZIECI miały gdzie się bawić, grać w piłkę itd. Deweloper nic w tym przypadku nie zdziała, bo z tematem trzeba trafić do Urzędu Miejskiego tzn. do Prezydenta Miasta Gdańska. Przeprowadziłem dzisiaj rozmowę tel. z dyr. Polservice w Gdyni i jeżeli będzie potrzeba to wesprze naszą akcję, ale nic nie zrobią sami bo plan zagospodarowania terenu (który maja wykupiony pod budowę domów) nie uwzględniał w swoim pozwoleniu takiego projektu jak infrastruktura dużego placu zabaw (boiska) itp. To leży w gestii UM (na etapie pozwolenia na budowę mogli dać stosowne wytyczne), a wiemy dobrze, że interesem inwestora nie jest sprawianie przyjemności mieszkańcom tylko zysk ze sprzedaży (takie są prawa komercji, która rządzi sprzedażą), aczkolwiek po drugiej stronie są też ludzie i dyr.Polservice jako rodzic rozumie nasz problem. Jako jeden z rodziców naszego osiedla planuję (w interesie nas wszystkich) przygotować pismo do UM i zebrać podpisy mieszkańców. W kolejności (jeżeli odzew z UM będzie mizerny) postaram się pozyskać wsparcie z akcji www.grajmywpilke.pl. lub jeszcze gdzie indziej. Na ile starczy mi sił, zaangażowania i czasu nie wiem, ale mam nadzieję, że 100% mieszkańców przyłączy się do akcji.

Dodatkowo proponuję poczytać, wg. mnie, bardzo trafny artykuł:
http://www.epiotrkow.pl/artykul/Dzieci-maja-zakaz-gry-w-pilke,8003

Pozdrawiam Wszystkich życzliwych i tych nieżyczliwych też.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama