portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Błękitna kaskada-Polservice??
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Błękitna kaskada-Polservice??

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 12, 13, 14    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
masterd3
Gość





PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 10:43    Temat postu: Fotki

Zdjęcia extra
Cieszę się że już zabrali dźwig
Mam tylko pytanko
Oglądając fotki widać że budują już ścianki wewn
A nasza ulubiona Pani Beata powiedziała mi, że zaczną to robić dopiero
po nowym roku, to jak to jest ?
A odnośnie tych wzmocnień w ścianach, to Pani B. powiedziała że to nie
wchodzi w ich zakres i jak ktoś chce to ma kupić listwę samemu i przytargać na budowe (... podobno "nikt się nie interesuje i nie zgłaszał takiej potrzeby"...)

Pozdrawiam
Aina
Gość





PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 12:11    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Anonimku, czy i ja mogłabym otrzymać fotki naszego osiedla? Mój mail: anmoza@wp.pl Z góry dziękuję.
maxim
Gość





PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 12:18    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

moze dodaj te fotki jako zalacznik w niniejszym wątku?
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 15:16    Temat postu: Re: Fotki

masterd3 napisał:
Zdjęcia extra
Cieszę się że już zabrali dźwig
Mam tylko pytanko
Oglądając fotki widać że budują już ścianki wewn
Pozdrawiam


Ścianka jest montowana w budynku 2 Smile, który już w lutym ma być oddany. A co do wzmocnień, to sama pani Beata odradzała, powiedziała, że nie ma takiej konieczności Smile.



DSCF0013.JPG

DSCF0013.JPG





DSCF0012.JPG

DSCF0012.JPG





DSCF0005.JPG

DSCF0005.JPG


Pabio
Gość





PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 15:29    Temat postu: Kontakt

Joanka albo inne osoby z bloku nr 1, mam mały interes, przyślijcie mi swoje adresy e-mail na moją skrzynkę. Mamy mieszkanie w bloku nr 1, ale tak się ułożyło, że mieszkamy w Warszawie i dobrze by było wkońcu poznać sąsiadów, bo jakoś nie ma okazji, a poza tym zawsze mielibyśmy jakąś informacje co się dzieje z naszym mieszkaniem i czy nikogo nie zalało ;
Moja skrzynka: pabio@o2.pl
Pozdrawiam
wiciu
Gość





PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 22:09    Temat postu: mieszkaniec budynku nr 1

Całkiem przypadkiem znalazłem to forum Smile i dlatego dopiero teraz chcę się z Wami podzielić moją opinią na temat odebranego mieszkania i garażu w budynku nr 1. Większość opinii, które czytałem są pozytywne. Niestety nie jest tak różowo Sad : w mieszkaniu ściany pękają w każdym pomieszczeniu a w garażu do połowy podłoża jest wilgotno i ta wilgoć zaczyna wchodzić na ściany. Sad
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:07    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Wysłałam kilki wczorajszych zdjęć Smile.
Anitka
Gość





PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:38    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Anonim dzieki za zdjecia.....widac ze nasze osiedle zyskuje kolejne pomalowane blokiSmile
Wiciu na ktorym pietrze jest twoje mieszkanie i jak jest usytułowane??
Wiciu
Gość





PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 20:18    Temat postu: budynek nr 1

mieszkanko jest usytuowane na II piętrze od strony południowej, tzn. od ulicy. Na całę szczęście nie mamy widoku na BOMI Very Happy
Tomcio2162
Gość





PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 22:13    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Witam. Mam zamiar kupić mieszkanko w bloku nr 5. Mam pytanko.Pani B. poleca spotkanie z przedstawicielką mBanku i kredyt właśnie tam. Dowiedziałem się,że podobno ludzie nie są zadowoleni z obsługi tego banku.Zastanawiam się też nad Milennium. I nie wiem na co się zdecydować.
Pozdrawiam.Acha jeśliktoś jest zainteresowany posiadam parę zdjęc z 16.12.06Smile
Anonim_
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sie 05, 2006 17:31
Posty: 303

PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 22:16    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Tomcio2162 napisał:
Acha jeśliktoś jest zainteresowany posiadam parę zdjęc z 16.12.06Smile

Możesz mi wysłać na Kordula_x@tlen.pl?? Smile.
Anitka
Gość





PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 6:57    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Ja również poproszę zdjęciaSmile anitka_b@poczta.onet.pl
Co do banku to ja wybralam millennium jakos oferta mbanku nie byla najlepsza......niektorzy wybieraja tez dom bank, bralam go rowniez pod uwage.
Anitka
Gość





PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 20:10    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Wiciu to skoro znamy juz kogos z pierwszego bloku to moglbys jesli mozesz oczywiscie cyknac czasem jakies zdjatka dla nas? ja osobiscie bede mieszkac w bloku nr 4 a nie mam kiedy tam jezdzicSad
Była bym bardzo wdzieczna.
wiciu
Gość





PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 20:32    Temat postu: zdjatka

witam raz jeszcze, z tymi zdjeciami może być mały problem, ponieważ trzeba mieć czym je zrobić Sad
Anitka
Gość





PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 20:35    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

No fakt to moze byc maly problemSmile) to przynajmiej od czasu spojrz na moj bloczek i napisz mi co robia i na ktorej sa kondygnacjiSmile)) bede wiedziala przynajmniej jak postepySmile))
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 14 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 12, 13, 14    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama