portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » Błękitna kaskada-Polservice??
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Błękitna kaskada-Polservice??

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
karp
Gość





PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 12:09    Temat postu: kredyt w mbanku

Tomcio2162 napisał :
Witam. Mam zamiar kupić mieszkanko w bloku nr 5. Mam pytanko.Pani B. poleca spotkanie z przedstawicielką mBanku i kredyt właśnie tam. Dowiedziałem się,że podobno ludzie nie są zadowoleni z obsługi tego banku.Zastanawiam się też nad Milennium. I nie wiem na co się zdecydować.
proszę podaj meila opisze swoje doświadczenia kredytowe w mbanku
Tomcio2162
Gość





PostWysłany: Śro Gru 20, 2006 14:51    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Do: Karp

mój mail to n259@interia.pl">on259@interia.pl- chyba już wiem że nie wezmę kredytu w tym banku, dodzwonić się do nich nie można a co dopiero z obsługą,ale każdy głos cenny. Dzięki.

Co do zdjęć, będe tam co jakiś czas to również mogę podesłać.

Pozdrawiam
masterd3
Gość





PostWysłany: Śro Gru 20, 2006 22:36    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

do anek

czy jesteście z bloku 1
jeżeli tak czy robiliście już kafle w łazience
czy wszystko było ze ścianami i podłogą
czy "szpec kafelkarz" musiał coś poprawiać ?

Pozdrowionka

To kiedy się przenosimy na nowe forum
anek
Gość





PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 20:15    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

masterd3 napisał:
do anek

czy jesteście z bloku 1
jeżeli tak czy robiliście już kafle w łazience
czy wszystko było ze ścianami i podłogą
czy "szpec kafelkarz" musiał coś poprawiać ?

Pozdrowionka

To kiedy się przenosimy na nowe forum


ogólnie mówiąc spec nie miał problemów, napocił się troche jak trzeba było zabudować rury i troche marudził, że ściany nie "trzymają pionu"
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 18:41    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Hej czy tylko ja mialam problem zeby cokolwiek napisac przez kilka dni na tym forum?
BK 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Gru 28, 2006 20:17
Posty: 86
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 23:03    Temat postu: Kredyt

Pani Beata poleca mBank, bo Polsewis ma z nim podpisaną umowę (czytaj: ma od tego prowizję). Swoją drogą kreydty w mBanku nie są najgorsze, ale ja polecam wizytę w Expanderze lub OpenFinance. Tam dostaniesz kilka dobrych ofert. Polecam z nimi udać się do swojego banku, żeby sprawdzić, czy są w stanie zaoferować swojemu klientowi lepsze warunki niż konkurencja (innymi słowy: mocno negocjuj - w każdym banku są widełki w których pracownicy mogą się poruszać).


Pozdrawiam,

czekający na budynek 2
CALUSNA
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 28, 2006 23:49
Posty: 96

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 10:16    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

odezwij sie do mnie na maila calusna25@wp.pl
Anitka
Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 25, 2006 18:27
Posty: 66

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 18:38    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Hej mam pytanko jak wyglada sprawa aktow nootarialnych dla blokow 1 i 2??
Tomcio2162
Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 26, 2006 10:39
Posty: 59
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 11:05    Temat postu: Opłaty notarialne

Cześć
Czy któraś osoba z bloku 4b lub 4C może mi napisać ile mniej więcej wynoszą opłaty notarialne przed odebraniem aktu własności. I czy to oprócz przeszacowania jedyna opłata?

Dziękuję

Życzę Wesołych Świąt WielkanocnychSmile
kr 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Kwi 08, 2008 12:39
Posty: 6
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 12:49    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Cześć

Czy mógłby mnie ktoś oświecić jak wygląda sprawa rzeczywistej powierzchni którą się kupuje?

W umowach jest zapisane że różnica może dochodzić do 5% !!
w przypadku mieszkania 40 metrowego - to 2 metry czyli kilkanaście tys. zł różnicy!!

Jak wygląda ta sprawa w już odebranych mieszkaniach?
Czy różnice były duże? Czy też wszystko było zgodnie z umową?

Pozdrawiam
vin42
Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:15
Posty: 103

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 13:39    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

kr napisał:
Cześć

Czy mógłby mnie ktoś oświecić jak wygląda sprawa rzeczywistej powierzchni którą się kupuje?

W umowach jest zapisane że różnica może dochodzić do 5% !!
w przypadku mieszkania 40 metrowego - to 2 metry czyli kilkanaście tys. zł różnicy!!

Jak wygląda ta sprawa w już odebranych mieszkaniach?
Czy różnice były duże? Czy też wszystko było zgodnie z umową?

Pozdrawiam


Hmmmm ciekawa kwestia . Ja nie robiłem u siebie obmiaru powykonawczego i nie mam pojęcia czy powierzchnia jest taka sama jak w umowie Wink

U mnie w umowie było wszystko OK zresztą są one standardowe na wszystkie bloki. Generalnie nie ma sie do czego przyczepić, chyba że by szukać pretekstów na siłę Kwadratowy
MON 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lut 12, 2007 16:49
Posty: 21

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 18:35    Temat postu: Re: Błękitna kaskada-Polservice??

Ja byłam ostatnio na budowie i po dokonaniu pomiarów wyszło mi, że mieszkanie jest o 0,36m2 mniejsze.

W umowie mam wskazane, że różnica może dojść do 2% (a nie 5% jak wskazano wyżej) - więc przy mieszkaniu 52m2 jest to około 1m2.
miszable 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 14, 2008 11:06
Posty: 23
Skąd: orunia

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 7:28    Temat postu: kredyt w mbanku

mbank - nie polecam
Odpowiedz do tematu Strona 14 z 14 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama