portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » auta przy bloku 4E
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

auta przy bloku 4E

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 11:05    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Czyj to właściwie Citroen C5 czy C6 który od dłuższego czasu zrobił sobie prywatny parking przed wejściem na chodniku?
kali_akcza 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Lut 16, 2013 17:01
Posty: 11
Skąd: gdańsk orunia górna

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 17:04    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

joeyka zajmij się może teraz autami na gdańskich rejestracjach które stoją pod 4 i. jak tak lubisz sprzedawać to niedaleko jest komisariat na o.górnej Smile pozdrawiam
chrupekcienki 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Gru 27, 2012 21:33
Posty: 122
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 20:11    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Ha! Świetna zabawa z dzwonieniem na Straż Miejską. Chętnie pryjeżdzają na interwencję no i ile satysfakcji. Polecam każdemu - telefon jest bezpłatny. Może jak więcej osób będzie wzywać straż to szybciejuda się ten problem wyeliminować.
kali_akcza 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Lut 16, 2013 17:01
Posty: 11
Skąd: gdańsk orunia górna

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 0:45    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

to moze zatrudnij sie w strazy miejskiej jak taki spoleczny jestes
mielec_gda 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 10, 2012 14:57
Posty: 39
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 21:17    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Społeczność, to to nie jest. Jak ktoś nie ma na tyle kultury osobistej, że stawia auto tak aby mieć jak najbliżej do klatki, nie zważając na nic innego to tylko takie działania jak dzwonienie po straż miejską odniosą skutek.
jacek123 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lis 17, 2011 18:43
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Wawelska

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 12:09    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Słowa Pana ,,kali akczy" odnośnie wzywania Straży Miejskiej do oczywistych wykroczeń są niestety podobne do wypowiadanych przez kryminalistów. Albo pseudocwaniaczków, co na osiedllowym forum bardziej prawdopodobneSmile

A element parkujący na chodniku, wystawiający śmieci przed wiaty, nie sprzątający po psach - na Szadółki. Tam ich naturalne miejsce.
Gufru_Miszczu 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Cze 12, 2012 17:58
Posty: 49
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 8:53    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Pewnie "kali_akcza" dostał "kartkę z pozdrowieniami" od SM i dlatego jest taki przewrażliwiony na tym punkcie (sam zapene stawia samochód tak, jak cała ta banda kretynów). Ja jeszcze nie dzwoniłem, ale chyba się skuszę na taki telefon...
joeyka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Pią Wrz 14, 2012 18:47
Posty: 19
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 14:56    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

dzis znowu jakis p....nt ( czerwone daewoo ) zaparkował na zakręcie ze nie dalo rady przejsc po chodniku prawie cały go zajął...szkoda gadac...
mielec_gda 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 10, 2012 14:57
Posty: 39
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 15:25    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Polecam wysyłać ba ten numer sms-y: 508 037 258.

Osoba korzystająca z numeru powinna w treści wiadomości wpisać:

rodzaj zagrożenia lub nieprawidłowości,
miejsce zdarzenia,
imię, nazwisko oraz adres osoby zgłaszającej.
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:26    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

kali_akcza napisał:
to moze zatrudnij sie w strazy miejskiej jak taki spoleczny jestes


To nie chodzi o społeczność czy donoszenie,. Ale jak ludzie nie są w stanie zrozumieć sami że parkowanie na środku drogi nie jest dobrym pomysłem, a zwracanie uwagi powoduje niewybredne komentarze pod adresem mojej osoby to wezwanie właściwych służb dbających o porządek w kraju jest jak najbardziej uzasadniony (sam prawie dostałem mandat koło bloku Wawelska 4A za stanie na chodniku - ale miałem uzasadniony powód - pakowałem samochód w trakcie przeprowadzki żeby daleko nie nosić ciężkiej kanapy. Poza tym nie stałem dłużej niż 5 minut więc strażnik wykazał zrozumienie. Ale nie miałem żalu do osoby, która zawiadomiła SM). Wykazuję zrozumienie dla matek z dziećmi które chcą wyjść na spacer z wózkiem i nie mogą przejść chodnikiem bo jeden z drugim nie miał ochoty przejść 50 metrów od dalszego parkingu.
joeyka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Pią Wrz 14, 2012 18:47
Posty: 19
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 27, 2013 7:53    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

a pani z citroena C5 nadal parkuje na chodniku przed wejsciem do bloku ...niezła z niej gwiazda odśniezała swoje auto na srodku drogi co miałam przyjemność oglądania tego widowiska.. chyba nie zna podstawowych zasad ruchu drogowego...
kali_akcza 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Lut 16, 2013 17:01
Posty: 11
Skąd: gdańsk orunia górna

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 18:41    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

widze w miedzyczasie jak mnie bylo to troche dostalem pojechane no ale coz takie zycie... a wiec moi drodzy spoleczniacy odpowiadam Smile takim zachowaniem charakteryzowali się funkcjonariusze UB za czasów komuny Smile Ubecy tak też wychowywali swoje dzieci ... resztę myślący człowiek dopowie sobie sam. Niestety ale żyjemy w takim kraju , że taki organ jak straż miejska do niczego innego się nie nadaje jak do wypisywania mandatów za parkowanie. Sam nie dostałem nigdy kartki bo stawiam z drugiej strony od małomiejskiej , ale moim zdaniem nie warto ze wszystkim dzwonić do SM i dawać tej służbie powody to myślenia, iż naprawdę są potrzebni i chronią wyższych dóbr obywateli... wiec sasiedzie jeden z drugim nie krzycz i nie wyzywaj na forum tylko podejdz i powiedz grzecznie osobie ktora tak parkuje , że przeszkadza Ci to oraz innym sąsiadom. Ludzie jeszcze niektorzy potrafia ze soba rozmawiać a nie tylko pisać posty, a jeśli to dla Ciebie zbyt wysoki poziom kultury to idz i wytlumacz to ręcznie jak taki kozak jestes na forum Smile nie ublizam tylko wyrazam swoje zdanie bez wyzwisk typu "kryminalista" itp itd. nie znasz nie oceniaj i mysl co o kim piszesz. Pozdrawiam

Miłego słonecznego weekendu
Gufru_Miszczu 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Cze 12, 2012 17:58
Posty: 49
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 21:55    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

kali_akcza napisał:
takim zachowaniem charakteryzowali się funkcjonariusze UB za czasów komuny Ubecy tak też wychowywali swoje dzieci ...

Czyli mamy rozumieć że zostałeś w ten sposób wychowany? Bo wiek podany na formu sugeruje że Ciebie raczej w UB nie było....

Jakbyś poczytał ze zrozumieniem, to jest napisane, że zwracanie uwagi opisanym wyżej "kierowcom" kończy się wyzwyskami ze strony tych osób, więc zastanów się nad swoją wypowiedzią.
tomecki 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 05, 2007 20:28
Posty: 105
Skąd: Wawelska 4I

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 8:06    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Temat wydaje mi się wyczerpany. Kierowcy, którzy chcą parkować najlepiej na klatce schodowej aby jak najmniej chodzić bo to męczące, będą krzyczeć jak im to źle i niedobrze i sąsiedzi są wstrętni bo nie chcąc być obrażani po zwróceniu uwagi kierowcom z wyższych sfer, natomiast osoby, które próbują przejechać z wózkiem przez osiedle, po chodniku z którego 3/4 powierzchni zajęły zaparkowane samochody, bo im właścicielom za daleko do normalnego parkingu będą używać wszelkich dozwolonych metod, aby ułatwić sobie przejście.
smokwawelski 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 12, 2012 10:38
Posty: 54
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 12:54    Temat postu: Re: auta przy bloku 4E

Na zebraniu wspolnoty MSM jasno powiedziala, ze parkowanie niezgodne z zasadami ruchu, zasady strefy zamieszkania, drogi pozarowej itp. - zglaszac do odpowiednich sluzb.


Oni (MSM) postawili znaki, tablice itp - niestety o reszte musimy zadbac sami.

A straz miejska dobrze ze jest, bo Policja jakby miala do takich zgloszen przyjezdzac to juz lepiej nich monitorują stan kierowców na drodze np. tymi fajnymi odleglosciowymi alkomatami. Super sprawa!
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama