portal osiedli, dzielnic i miast

Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Błękitna Kaskada - sprawy osiedlowe » Forum » niedopałek
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

niedopałek

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
raph79 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Wto Maj 29, 2012 9:04
Posty: 3
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 21:55    Temat postu: niedopałek

niedopalony papieros w windzie blok 4E winda niejest dobrym miejscem na niedopałka. Zastanów sie zanim zapalisz kolejnego peta..
SuperBigDaddy83 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 21, 2010 13:18
Posty: 78
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 22:33    Temat postu: Re: niedopałek

No tak.. to zasługuje na osobny temat Wstyd

Bardziej zasługują na to psie gó.wna czy chociażby włamania i wandalizm, albo nawet samochody parkujące w klatkach.

No ale ten niedopałek.

A tak na serio, wieśniaków i buraków u nas na osiedlu trochę jest. Jeden z nich jest odpowiedzialny za peta w windzie, koniec tematu. Osobiście jak zobacze palącego na klatce czy w windzie, wsadzę mu tego fajka w du.pę. I też nie jest powiedziane że to ktoś z mieszkanców, a raczej na pewno nie.
kaskada2 
   

Nowy na forum


Wiek: 74
Dołączył: Pią Maj 20, 2011 15:54
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Śro Lut 20, 2013 17:22    Temat postu: Re: niedopałek

No,cóż odnośnie odpałka.Miałam przyjemność jechać windą z dzieckiem po tej KULTURALNEJ osobie.Smrud mało mnie nie udusił,a dlaczego moje 4-ro letnie dziecko ma wdychać te smrody.Czy ten ktoś ma wpojone zasady dobrego wychowania?????Czy Ty delikwencie też tak wychowasz swoje dzieci????No cóż jeżeli tak to smutne.Jeżeli Cię nie nauczono to UCZ się od innych dobrych zasad i poszanowanie drugich.Jeżeli szanujesz drugiego to łatwiej Ci będzie żyć.SZANUJ DRUGIEGO :
WSTYD :
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama